BÓR REGUT 0:2 (0:0) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW
więcej w rozwinięciu
BRAMKI: Hagno 46', 85'
SKŁAD: Malczewski (c) - Ślubowski, Uzarski , Orowiecki, Citowski - Bartosiński, Rychlica, Nowak, T.Kozłowski - Majszczyk, Hagno
REZERWA: brak
Józefovia II Józefów zapewniła sobie utrzymanie i pozostaje w lidze na kolejny sezon ;)
Kolejka 24 - 4-5 czerwca |
Bór Regut | 0-2 | Józefovia II Józefów | 4 czerwca, 15:00 |
Grom Lipowo | 2-2 | Watra Mrozy | 4 czerwca, 15:00 |
w Miętnem | |||
KS Falenica (Warszawa) | 1-0 | Wisła Maciejowice | 5 czerwca, 14:00 |
Advit Wiązowna | 1-0 | Burza Pilawa | 4 czerwca, 16:30 |
Fenix Siennica | 1-0 | Wisła Dziecinów | 5 czerwca, 17:00 |
Sokół Celestynów | 1-0 | Start II Otwock | 5 czerwca, 14:00 |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | 5-0 | PKS II Radość (Warszawa) | 4 czerwca, 16:00 |
Klasa A 2010/2011, grupa: Warszawa II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Victoria Zerzeń (Warszawa) | 24 | 58 | 18 | 4 | 2 | 73-27 | 10 | 1 | 1 | 42-12 | 8 | 3 | 1 | 31-15 | ||||||
2. | Start II Otwock | 24 | 49 | 15 | 4 | 5 | 68-25 | 9 | 2 | 1 | 37-7 | 6 | 2 | 4 | 31-18 | ||||||
3. | Sokół Celestynów | 24 | 48 | 15 | 3 | 6 | 55-33 | 10 | 0 | 2 | 33-10 | 5 | 3 | 4 | 22-23 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-2 |
4. | KS Falenica (Warszawa) | 24 | 48 | 16 | 0 | 8 | 63-30 | 10 | 0 | 2 | 33-11 | 6 | 0 | 6 | 30-19 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-3 |
5. | Advit Wiązowna | 24 | 42 | 13 | 3 | 8 | 46-45 | 9 | 1 | 2 | 27-15 | 4 | 2 | 6 | 19-30 | ||||||
6. | Burza Pilawa | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 37-34 | 6 | 4 | 2 | 28-16 | 3 | 2 | 7 | 9-18 | ||||||
7. | Bór Regut | 24 | 31 | 8 | 7 | 9 | 44-48 | 4 | 4 | 4 | 28-25 | 4 | 3 | 5 | 16-23 | ||||||
8. | Grom Lipowo | 24 | 29 | 8 | 5 | 11 | 45-49 | 4 | 2 | 6 | 20-22 | 4 | 3 | 5 | 25-27 | ||||||
9. | Józefovia II Józefów | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 36-58 | 3 | 3 | 6 | 20-23 | 5 | 0 | 7 | 16-35 | ||||||
10. | PKS II Radość (Warszawa) | 24 | 25 | 7 | 4 | 13 | 32-58 | 4 | 2 | 6 | 15-23 | 3 | 2 | 7 | 17-35 | ||||||
11. | Wisła Maciejowice | 24 | 24 | 8 | 0 | 16 | 46-78 | 5 | 0 | 7 | 21-36 | 3 | 0 | 9 | 25-42 | ||||||
12. | Watra Mrozy | 24 | 23 | 5 | 8 | 11 | 37-49 | 4 | 6 | 2 | 24-21 | 1 | 2 | 9 | 13-28 | ||||||
13. | Fenix Siennica | 24 | 22 | 6 | 4 | 14 | 39-66 | 5 | 1 | 6 | 25-30 | 1 | 3 | 8 | 14-36 | ||||||
14. | Wisła Dziecinów | 24 | 19 | 6 | 1 | 17 | 41-62 | 5 | 0 | 7 | 28-30 | 1 | 1 | 10 | 13-32 |
Kolejka 25 - 11-12 czerwca |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Bór Regut | |
PKS II Radość (Warszawa) | - | Sokół Celestynów | |
Start II Otwock | - | Fenix Siennica | |
Wisła Dziecinów | - | Advit Wiązowna | |
Burza Pilawa | - | KS Falenica (Warszawa) | |
Wisła Maciejowice | - | Grom Lipowo | |
Watra Mrozy | - | Józefovia II Józefów |
Brawo chłopaki - mecze z Regutem był naprawdę niezły. Jeszcze dwa mecze i warto powalczyć o wyższą pozycję.
dzisiaj: 115, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 744
statystyki szczegółowe