Losowanie

• autor: trex86, 2011-01-19 23:12

Trudne zadanie, w drodze po awans do czwartej ligi, czeka wicemistrza drugiej (zachodniej) grupy warszawskiej ligi okręgowej. W wyniku losowania, jakie we wtorek 18 stycznia przeprowadzono w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej zespół, który zajmie drugie miejsce w tej grupie, w meczach barażowych zagra z ...

więcej w rozwinięciu

wicemistrzem radomskiej ligi okręgowej, która uważana jest za jedną z najsilniejszych w województwie mazowieckim.
W pozostałych parach wicemistrz pierwszej (wschodniej) grupy warszawskiej okręgówki zagra z wicemistrzem okręgówki ciechanowsko-ostrołęckiej, natomiast wicemistrz siedleckiej ligi okręgowej zmierzy się z wicemistrzem grupy płockiej.

Pierwsze mecze odbędą się w sobotę 15 czerwca o godzinie 17:00 na boiskach zespołów z „Radomia”, „Siedlec” i „Warszawy”. Rewanże zaplanowane są na sobotę 22 czerwca, również na godzinę 17:00, na boiskach przeciwników.

źródło: futbol-mazowsze.net