Ultras

• autor: Mates, 2010-11-07 23:11

Dnia 7 listopada Józefovia rozgrywała ostatni mecz w tym roku na swoim stadionie. W związku z tym chcieliśmy zachęcić jak najwiekszą liczbe osób na przyjście do młyna. Na młynie obecnych było około 25 - 30 osób ...

więcej w rozwinięciu

co nie jest satysfakcjonującą liczbą, gdyż z pewnościa stać nas na lepszy wynik pod względe ilości kibiców. Wytłumaczeniem dla nieobecnych może być kiepska pogoda i dzień wypadający na mecz jakim niestety była niedziela. Mimo wszystko jak na taką średnią liczbę obecnych, doping wychodził nam lepiej niż przyzwoicie. Dobra gra piłkarzy i obecność kilku osób ze starej ekipy kibicowskiej dodatkowo sprawiła, że doping był równy i dobrze słyszalny przez cały mecz.

Oprócz klasykow obecnych na każdym meczu jak ,,W Józefowie pięknym mieście'' , ,,Klubie kochany'' czy ,,Z tysiaca klubów'' były nowe śpiewki, które wychodziły całkiem nieźle. Po meczu piłkarze podeszli do nas, aby razem cieszyć się ze zwycięstwa.Czeka nas teraz długa przerwa do następnego meczu w Józefowie.

Planujemy przez zimę uatrakcyjnić nasz ruch kibicowski. Już teraz przeprowadzamy zbiórkę pięniędzy na flagę, której projekt lada moment będzie gotowy. Na wiosnę z pewnościa będzie nam towarzyszyła na każdym spotkaniu. Druga sprawa godna uwagi to wlepki i bluzy, które planujemy zrobić i sprzedawać wśród kibiców. Czy się uda, zależy od liczby chętnych.Póki co kończymy kibicowską rundę jesienną i do zobaczenia na wiosnę!

autor: Mates