W środę odbyła się II runda Pucharu Polski. Wszystkie wyniki w rozwinięciu.
II runda - 8 września |
Wrzos Międzyborów | 0-4 | Milan Milanówek | 8 września, 17:00 |
w Żyrardowie | |||
FC Płochocin | 2-1 | Naprzód II Zielonki | 8 września, 17:00 |
Bednarska Warszawa | 2-6 | Legion Warszawa | 8 września, 19:00 |
na bocznym boisku Polonii | |||
Huragan II Wołomin | 0-5 | GKP Targówek (Warszawa) | 8 września, 17:00 |
Rotavia Nieporęt | 1-6 | Sokół Serock | 8 września, 17:00 |
w Serocku; Rotavia gospodarzem | |||
Józefovia II Józefów | 0-3 | Korona Góra Kalwaria | |
(wo) | |||
gospodarze wycofali się z rozgrywek | |||
Bóbr Tłuszcz | 3-0 | Wicher Kobyłka | 8 września, 17:00 |
Wisła Jabłonna | 0-7 | Legionovia II Legionowo | 8 września, 17:00 |
Sokół Celestynów | 2-3 | Promnik Łaskarzew | 8 września, 17:00 |
Gwardia Warszawa | 5-4 | KS Łomianki | 8 września, 17:00 |
Advit Wiązowna | 0-0 | Wilga Garwolin | 8 września, 17:00 |
k. 5-4 | |||
WKS Rząśnik | 1-4 | Mazur Radzymin | 8 września, 17:00 |
Promyk Nowa Sucha | 4-3 | KS Raszyn | 8 września, 17:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 0-1 | LKS Chlebnia | 8 września, 17:00 |
Fenix Siennica | 3-0 | PKS Radość (Warszawa) | |
(wo) | |||
goście wycofali się z rozgrywek | |||
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) | 2-2 | Perła Złotokłos | 8 września, 17:00 |
k. 8-7 | |||
w Gassach | |||
Błękitni Korytów | 2-1 | Naprzód Brwinów | 8 września, 17:00 |
Mszczonowianka II Mszczonów | 3-0 | Piast Piastów | 8 września, 17:00 |
PKS II Radość (Warszawa) | 0-3 | Dolcan II Ząbki | |
(wo) | |||
gospodarze wycofali się z rozgrywek | |||
Świt Warszawa | 2-2 | Przyszłość Włochy (Warszawa) | 8 września, 17:00 |
k. 4-5 | |||
UKS Borzęcin | 1-1 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 8 września, 17:00 |
k. 4-3 | |||
Wisła Maciejowice | 0-2 | Mazur II Karczew | 8 września, 17:00 |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | 4-3 | Drukarz Warszawa | 8 września, 17:00 |
Amigos Warszawa | 1-6 | CWKS Legia Warszawa | 8 września, 20:00 |
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) na stadionie Junaka nie odbył się z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na stadionie OSiR Targówek | |||
KS Wesoła (Warszawa) | 1-1 | Józefovia Józefów | 8 września, 17:00 |
k. 4-1 | |||
Piast II Piastów | 0-3 | Olimpia Warszawa | 8 września, 17:00 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 0-0 | Żbik Nasielsk | 8 września, 17:00 |
k. 5-4 | |||
Błonianka Błonie | 0-7 | Orkan Sochaczew | 8 września, 17:00 |
Skra II Obory | 2-1 | KP II Piaseczno | 8 września, 17:00 |
III runda - 22 września | ||
Wszystkie mecze o 16:30. |
ORONKA OROŃSKO – PILICA BIAŁOBRZEGI 2:2 (1:0), po rzutach karnych 4:5rnBRAMKI: Michał Doliński 90, Mirosław Siara 90+3 z karnego
dzisiaj: 84, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 713
statystyki szczegółowe