Transfery

• autor: trex86, 2010-07-03 14:22

Artur Kowalczyk w Zniczu Pruszków ?

Według strony zniczpruszkow.com napastnik Józefovii Józefów przebywa ostatnio na testach w Zniczu Pruszków, w którym rozgrał 2 mecze kontrolne.

Więcej w rozwinięciu

Znicz Pruszków 0-0 Polonia Nowy Tomyśl (03.07.2010)

Znicz (I połowa): Łukasz Błażejczyk  - Paweł Tomczyk, Zbigniew Kowalski, Norbert Jędrzejczyk, Rafał Zaborowski - Marcin Rackiewicz, Bartosz Osoliński, Artur Januszewski, Tomasz Feliksiak - Kamil Tomas, Kacper Tatara.

Znicz (II połowa): Mateusz Czarnecki - Michał Kucharski, Rafał Cegliński, Arkadiusz Jędrych, Michał Herman - Mateusz Majewski, Maciej Biernacki, Maciej Machalski, Artur Kowalczyk - Paweł Bylak, Emil Rembiejewski.

Dolcan Ząbki 1-3 Znicz Pruszków (01.07.2010)
Rafał Wielądek 54 - Michał Herman 4, Marcin Rackiewicz 71, Kamil Tomas 77

Dolcan Ząbki (I połowa): Rafał Leszczyński - Jarosław Sochocki, Łukasz Wróbel, Sebastian Przybyszewski, Maciej Osłowski - Grzegorz Piesio, Patryk Koziara, Filip Kamiński, Arkadiusz Sojka - Dariusz Kudyba, Piotr Kwietniewski. (II połowa) Rafał Leszczyński - Dennis Frączek, Łukasz Wróbel, Piotr Augustyniak, Maciej Osłowski (64, Marcin Wajdzik) - Jakub Kabala, Marcin Stańczyk, Hubert Robaszek, Piotr Kosiorowski - Rafał Wielądek, Patryk Kubicki.

Znicz Pruszków (I połowa): Łukasz Błażejczyk - Michał Kucharski, Maciej Czachór, Norbert Jędrzejczyk, Michał Herman - Tomasz Sedlewski, Bartosz Osoliński, Maciej Biernacki,  Paweł Bylak - Emil Rembiejewski, Tomasz Feliksiak. (II połowa) Mateusz Czarnecki - Michał Kucharski (64, Michał Herman), Maciej Czachór (64, Arkadiusz Jędrych), Rafał Cegliński, Rafał Zaborowski - Marcin Rackiewicz, Artur Januszewski, Adrian Kasztelan (66, Patryk Romaniuk), Kamil Tomas - Kacper Tatara (80, Artur Kowalczyk), Tomasz Chałas.

Piłkarze drugoligowego Znicza Pruszków wygrali w spotkaniu sparingowym z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki 3-1 (1-0). W drużynie z Ząbek zagrali byli zawodnicy Znicza: Grzegorz Piesio oraz Patryk Kubicki.

źródło: zniczpruszkow.com

autor: ~trex86 2010-07-08 16:02:44

avatar Prawdopodobnie Kowal grał w wygranym meczu z Cracovią, jednak trzeba to potwierdzić. Cracovia 2-3 Znicz Pruszków Bramki dla Znicza: Kacper Tatara 10, Rafał Zaborowski 65, Bartosz Osoliński 75

autor: ~trex86 2010-07-08 16:03:56

avatar Znicz: Łukasz Błażejczyk - Paweł Tomczyk, Zbigniew Kowalski (Rafał Cegliński), Norbert Jędrzejczyk (Arkadiusz Jędrych), Rafał Zaborowski - Michał Kucharski (zawodnik testowany), Maciej Biernacki (Bartosz Osoliński), Artur Januszewski (Adrian Kasztelan), Michał Herman (Paweł Bylak) - Tomasz Feliksiak (zawodnik testowany), Kacper Tatara (Tomasz Chałas).

autor: ~tramek 2010-07-09 07:08:54

avatar podobno Adam Krupiński trenuje z Mazurem?

autor: ~radek 2010-07-22 08:25:27

avatar Bardzo dobrze niech chłopak się rozwija,trzymam kciuki i wierze że mu się uda.Kowal daj z siebie wszystko tak jak potrafisz:)