• autor: trex86, 2010-06-19 03:27

Zweryfikowano mecz Wilgi Garwolin

Wydział Gier Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował mecz ostatniej 30. kolejki wschodniej grupy ligi okręgowej pomiędzy Wilgą Garwolin a rezerwami Startu Otwock na 3:0 na korzyść podopiecznych Macieja Kędziorka. W zespole z Otwocka z czterema żółtymi kartkami na koncie wystąpił pomocnik Przemysław Twardziak. Decyzja mazowieckiej centrali pozostanie bez wpływu na sytuację obu drużyn w tabeli, bowiem na boisku 2:0, po bramkach Marcina Makulca i Bartłomieja Szczęśniaka, zwyciężyła Wilga.
To może nie być koniec walkowerów w lidze okręgowej. Jak poinformował mnie jeden z weryfikatorów, do MZPN nie wpłynęły jeszcze wszystkie protokoły z meczów ostatniej kolejki.

źródło: futbol-mazowsze.net