Sparing

7:1 (2:1)

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW                     KS GLINIANKA

BRAMKI: Kurowicki , A. Krupiński , Krawczyk , Napieraj

SKŁAD: Malczewski - Boratyński, Orowiecki, Sarna, Citkowski - Bączkowski, Napieraj, Szewczyk, Nowak, Kurowicki - A. Krupiński, Krawczyk

Oba zespoły wystąpiły po 12 zawodników. Mecz rozegrano 2x30 minut.

Relacja w rozwinięciu

W arktycznych warunkach przyszło się zmierzyć piłkarzom Józefovii z KS Glinianką. W padającym przez cały mecz i aż po kostki śniegu nasi zawodnicy odnieśli wysokie zwycięstwo. Mecz rozegrano 2x30 minut a na boisku zagrali wszyscy zawodnicy, którzy byli obecni (łącznie 24 piłkarzy).

Mecz nie ułożył się po myśli naszych zawodników, bowiem prowadzenie objęli goście. Jednak chwilę później po ładnej akcji i tylko dwóch podaniach udało się wyrównać stan meczu po bramce Jarka Krawczyka. Tuż przed przerwą bramkę z bliskiej odległości zdobył nowy zawodnik Józefovii - Jurek Kurowicki.

Po krótkiej przerwie wynik podwyższył Adam Krupiński strzelając piękną bramkę pod poprzeczkę. Na 4:1 podwyższył po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym - Jurek Kurowicki. Następnie strzelec poprzedniej bramki asystował przy golu Maćka Napieraja. Szóstą bramkę w tym meczu strzelił ,,z czuba'' Adam Krupiński a strzelanie zakończył w tym meczu Jurek Kurowicki, który ustrzelił hat-tricka w tym meczu.

W drużynie KS Glinianki wystąpił także były zawodnik ,,Józy'' - Łukasz Gadomski.