Logowanie

Aktualności

Gra wewnętrzna

• autor: trex86, 2010-01-23 14:19

W sobotniej grze wewnętrznej padł wynik 5:2 dla drużyny ,,bez koszulek''. Mecz rozegrano 2x30 minut na bocznym boisku Józefovii. Do przerwy prowadziła drużyna ,,bez koszulek'' 1:0 po bramce Tomka Witana. W drugiej części gry wyrównał grający tym razem w polu a na codzień bramkarz - Kuba Nowicki. Chwilę później po rykoszecie i bramce samobójczej było już 2:1. Na 3:1 i 4:1 podwyższył Piotrek Krupiński. Drugą bramkę dla ,,koszulek'' zdobył Dorian Citkowski. Ostatnia bramka w tym meczu padła po bramce samobójczej. Warto odnotować również występ legendy Józefovii - Kazika Boboli.

,,Koszulki'': Malczewski - Citkowski, Ognicha, Poszalski, Krupa, Marchewka, Michalak, Nowicki

,,Bez koszulek'': Rękawek - Bączkowski, Daniel, Bobola, P.Krupiński, Zalewski, Góral, Witan