Wieści z ligi

• autor: trex86, 2010-01-14 19:59

Los nie sprzyjał "warszawskim" wicemistrzom

Nie będą mile wspominać wyboru par barażowych wicemistrzowie warszawskich grup ligi okręgowej. W czerwcu w meczach o awans do czwartej ligi, drugi zespół tzw. grupy wschodniej spotka się z drugim zespołem tzw. grupy zachodniej. To wynik poniedziałkowego losowania, jakie odbyło się w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
Warszawskie grupy ligi okręgowej uznawane są przez wielu za najsilniejsze okręgówki na Mazowszu, dlatego można by rzec, że dla wicemistrzów pozostałych lig los okazał się łaskawy. I tak, drugi zespół z okręgu radomskiego zagra z drugą drużyną z okręgu płockiego, natomiast przedstawiciel siedleckiej ligi okręgowej spotka się z wicemistrzem z okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego.
Poniedziałkowe losowanie sprawiło, że gdyby rozgrywki ligowe zakończyły się już teraz, to ze spadkiem do A klasy musiały by się pogodzić drużyny z miejsc 12-16.