Kontuzje

• autor: trex86, 2009-10-03 18:44

W meczu przeciwko Marcovii Marki, kontuzji doznał nasz pomocnik - Patryk Bieńkowski. W końcówce meczu nasz zawodnik został brutalnie potraktowany przez piłkarza Marcovii, który wpadł całym impetem w piszczele naszego zawodnika. Przeciwnik otrzymał za ten faul ... tylko żółtą kartkę. Patryk nie mógł kontynuować już gry i został przewieziony karetką do szpitala.

Prawdopodbnie nasz zawodnik ma mocno stłuczoną nogę ale na szczęscie nie złamaną.

więcej informacji także na azsuw.pl

W Naszym zespole z kontuzjami borykają się również, obrońca - Michał Grabowski od meczu z KS Falenicą oraz po meczu z GKP Targówek, bramkarz Józefovii - Tomek Malczewski.

autor: Gatuss0 2009-10-03 19:37:29

Profil Gatuss0 w Futbolowo wiadomo coś więcej co z Patrykiem ?

autor: kozlinio 2009-10-03 21:30:22

Profil kozlinio w Futbolowo

"Stłuczona opór, ale kości całe" - takiego smsa otrzymałem od Patryka. Także, na szczęście to nic poważnego....