GKP TARGÓWEK 3:2 (2:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

.

Skład: Malczewski - Czernicki, Daniel, Kurek, Krogulec  - Góral (c), Poszalski, Napieraj zmiana (70' Stalka), Lazurek zmiana (55' Kowalczyk) - Grotte, A. Krupiński

Rezerwa: Kozłowski, P. Krupiński

przebieg meczu w rozwinięciu

21'   GKP 0:1 Józefovia - Mimo licznych akcji gospodarzy i kilku wymarzonych wręcz sytuacji to goście obejmują prowadzenie. Adam Krupiński wykłada idealnie piłkę do Kazika Grotte, który strzela pierwszą bramkę w tym meczu.

28'   GKP 1:1 Józefovia - dobra akcja zawodników GKP, dogranie piłki w pole karne z lewej strony w tłum zawodników i piłkarz Targówka strzela z kilku metrów gola wyrównującego.

33'   GKP 2:1 Józefovia - podanie nad obroną ,,Józy'' do wychodzącego na idealną pozycję napastnika Targówka (spalony ?!), który strzela nad interweniującym bramkarzem i gospodarze obejmują prowadzenie.

67'   GKP 3:1 Józefovia - rzut wolny przed polem karnym, dogranie w tłum ludzi na 10 metr, nasz bramkarz wychodzi do piłki (faul na bramkarzu ?!), zawodnik Targówka strzela z główki i piłka wpada do bramki.

75'   GKP 3:2 Józefovia - wprowadzony na boisko w drugiej połowie Artur Kowalczyk przedostaje się w pole karne i strzela w długi róg bramkę kontaktową.