Piłkarz maja

• autor: trex86, 2009-06-24 23:30

Piłkarzem maja został wybrany Artur Kowalczyk.

W maju nasz napastnik strzelił piękną bramkę z Watrą Mrozy, zaliczył trafienie z Fenixem Siennica, ustrzelił hat-tricka z Rokolą Otwock Wielki a tydzień później poprawił łup strzelecki w meczu z  PUGiem Bielany, w którym aż 4-krotnie wpisywał się na listę strzelców.

Snajper ,,Józy'' otrzymał 9 głosów i zdecydowanie wygrał sondę. Za ,,Kowalem'' znalazł się Filip Góral z 3 głosami, po 2 głosy uzyskali Mateusz Kurek a także Marcin Rękawek i po 1 - Michał Grabowski oraz Mateusz Frelek.

Wyniki w rozwinięciu.

Można już oddawać swoje głosy na piłkarza czerwca. Niestety w czerwcu odbyły się tylko 2 mecze ligowe, dlatego też sonda będzie krótsza. Pozostałe wyniki, w tym na piłkarza sezonu itp. ogłoszone będą 20 lipca, w którym to dniu nasza drużyna rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Jeżeli będą przypadki, że kilku zawodników uzyskało taką samą ilość głosów odbędzie się pomiędzy nimi dogrywka, która zostanie zorganizowana tydzień przed ogłoszeniem wyników.

Tomasz Malczewski 0 0%
Marcin Rękawek 2 11%