Wyróżnienia za sezon 2008/09

• autor: trex86, 2009-06-14 00:40

Na stronie pojawiły się sondy, w których można wyróżnić piłkarzy za sezon 2008/09 !

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oddawać swoje głosy !

Piłkarz sezonu - nominowani są zawodnicy pierwszej drużyny, którzy rozegrali ok. 10 spotkań lub więcej w A klasie a także wystąpowali w rozgrywkach do końca sezonu.

Wzmocnienie sezonu - nominowani są piłkarze, którzy wzmocnili w tym sezonie pierwszą drużynę i rozegrali ponad 5 spotkań w A klasie.

Odkrycie sezonu - nominowani są zawodnicy, którzy w poprzednich latach nie występowali zbyt dużo lub dopiero w tym sezonie dołączyli do pierwszego zespołu i w obecnym sezonie stanowili trzon pierwszego zespołu.

Piłkarz rezerw sezonu - nominowani są piłkarze, którzy grali w B klasie. Wyeliminowani zostali piłkarze, ktorzy zaliczyli krótki epizod lub niedokończyli rozgrywek.

Junior sezonu - nominowani zostali wszyscy juniorzy, którzy zaliczyli występ w pierwszej drużynie.

Wszystkie nominacje wybrała redakcja strony. Zapraszamy do głosowania ! :)