Aktualności

A klasa

• autor: trex86, 2009-05-30 00:09

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 11:2 (4:1) PUG BIELANY

Bramki: Góral 25', 38', 50', 52', Kowalczyk 39', 48', 72', 75', Grotte 35', Lazurek 86', Szewczyk 90-k

Skład: Rękawek (61' Kozłowski) - Boratyński (46' Lazurek), Kurek, Król, Szewczyk - Marchewka, Góral (c) (60' Gogół), P. Krupiński, Górka - Kowalczyk, Grotte

relacja live w rozwinięciu

2' - Strzał Kazika Grotte nad bramką

5' - Sylwek Marchewka niecelnie

6' - Groźny strzał zawodnika PUGu i dobra interwencja Marcina Rękawka

10' - Gool 0:1 ! dla gości ...

12' - Filip Góral miał dobrą okazję

14' - Kazik Grotte obok bramki

25' - Gool 1:1 ! Filip Góral pokonuje wychodzącego z bramki golkipera PUGu

28' - Niecelne uderzenie Sylwka Marchewki

30' - Artur Kowalczyk dobra akcja ale bez gola

35' - Gool 2:1 ! Kazik Grotte wykorzystuje podanie Marcina Boratyńskiego

36' - Strzał Kazika Grotte niecelny

38' - Gool 3:1 ! Filip Góral podwyższa prowadzenie po asyście Darka Górki

39' - Gool 4:1 ! Artur Kowalczyk strzela 100-tnego gola dla Józy !!!! Asyste zanotował Filip Góral

41' - Kazik Grotte obok bramki

42' - strzał Kazika Grotte broni bramkarz

43' - Strzał Artura Kowalczyka zmierza do ,,Świdra''

44' - Główka Filipa Górala niecelna

45' - Kontuzja bramkarza PUGu i sędzia kończy I połowę meczu

46' - Po przerwie zmiana w zespole, Marcina Boratyńskiego zastępuje Damian Lazurek

48' - Gool 5:1 ! Bramka Artura Kowalczyka po podaniu Filipa Górala

49' - Piotrek Krupiński z linii pola bramkowego w boczną siatkę

50' - Gool 6:1 ! Filip Góral ustrzela hat-tricka !

52' - Gool 7:1 ! Filip Góral po raz czwarty kieruje piłkę do bramki rywali !

53' - Kazik Grotte strzela ale broni bramkarz

54' - Główka Artura Kowalczyka bez powodzenia

55' - Darek Górka uderza niecelnie

59'' - Artur Kowalczyk strzelał na bramkę PUGu

60' - Zmiana w Józefovii, w miejsce naszego kapitana Filipa Górala wchodzi debiutant Michał Gogół

61' - Zmiana, miejsce Marcina Rękawka między słupkami zajmuje Michał Kozłowski

62' - ,,Kowal'' ponownie szukał bramki

72' - Gool 8:1 ! Artur Kowalczyk dopiął swego i zdobył hat-tricka ! Asysta Kazika Grotte

74' - Artur Kowalczyk szukał 4 gola

75' - Gool 9:1 ! Bohater ostatniej akcji - Artur Kowalczyk strzela swojego 4 gola w tym meczu !

76' - Artur Kowalczyk ponownie nęka bramkarza PUGu

78' - Gool 9:2 ! Goście z Bielan zdobywają gola z 20 m po rzucie wolnym

85' - Strzał Kazika Grotte broni bramkarz

86' - Gool 10:2 ! Swoją premierową bramkę w pierwszym zespole zdobywa Damian Lazurek

89' - Faul w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy

90' - Gool 11:2 ! Do piłki podchodzi Łukasz Szewczyk i strzałem w lewy róg po ziemi, pewnie ustala wynik spotkania.

90+1 - Koniec spotkania, pewne zwycięstwo lidera !