A klasa

• autor: trex86, 2009-05-01 20:36

BÓR REGUT 0:1 (0:0) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

Bramka: A. Krupiński 47'

Skład: Malczewski - Boratyński (czk 73'), Frelek, Kurek, Grabowski - Grotte, P. Krupiński, Góral (c), A. Krupiński - Kowalczyk, Krogulec (74' Czernicki)

relacja w rozwinięciu

Lider z Józefowa udał się na mecz do Reguta bez kilku podstawowych piłkarzy m.in. Marcina Rękawka, Grześka Wnuka, Łukasza Poszalskiego, Darka Górki, Sylwka Marchewki oraz Łukasza Budryka. W składzie natomiast od pierwszej minuty wystąpił Marcin Boratyński, który debiutowal tydzień temu z Burzą Pilawa. Na skrzydłach zagrali nasi nominalni napastnicy czyli Kazik Grotte i Adam Krupiński. W ataku zagral powracający do składu Artur Kowalczyk i Przemek Krogulec ! Nasz obrońca w tym meczu spełniał rolę snajpera.

W pierwszej połowie meczu toczyła się wyrównana walka. Józefovia miała kilka groźnych ataków po akcjach skrzydłami i piłka kilka razy przechodziła przez pole bramkowe, jednak nie udało się jej wbić do bramki. Gospodarze mieli jeden groźny strzał oraz główkę po rzucie rożnym.

Juz kilka minut po gwizdku sędziego zaczynającym druga odsłonę meczu, Józefovia objęła prowadzenie ! Po akcji lewą stroną i dokładnej centrze Filipa Górala na długi słupek, kłopotów z wykończeniem nie miał Adam Krupiński i strzelił swojego 4 gola w tej rundzie.

Po strzelonej bramce, zespół Boru rzucił się do ataku i stworzył kilka akcji po których mogła paść bramka.Najlepszą mieli po rzucie wolnym i strzale głową ale piłka trafiła w poprzeczkę.

Chwilę później idealną okazję miał Artur Kowalczyk, który przelobował bramkarza Boru ale zrobił to na tyle lekko że golkiper gospodarzy zdażył złapać piłkę tuż przed linią.

Kwadrans przed końcem spotkania żółtą kartkę za faul obejrzał Marcin Boratyński, kilka minut później ten sam zawodnik dostał drugą za niesportowe zachowanie i musiał opuścić plac gry.

Na szczęście gospodarze nie wykorzystali osłabienia lidera i Józefovia utrzymała wynik do końca meczu, zdobywając cenne 3 pkt, potrzebne do awansu.

Oceny zawodników

Zdjęcia z meczu