Nowy trener

• autor: trex86, 2014-07-04 18:46

Łukasz Poszalski został nowym trenerem Józefovii Józefów.

Jako zawodnik do klubu przyszedł z Mazura Karczew w przerwie zimowej w sezonie 2008/09. Swoją pierwszą pracę trenerską rozpoczął szkoląc juniorów Józefovii z rocznika 97'.

W minionym sezonie kiedy Robert Rokicki zrezygnował z funkcji trenera A klasowych rezerw obowiązki przejął Łukasz Poszalski. Był to jego debiut trenerski w seniorskiej piłce a drużyna okazała się rewelacją rundy wiosennej. Do zespołu wprowadzono wielu juniorów, którzy mieli spokojnie się ogrywać a pokazali się ze znakomitej strony i drużyna zajęła III miejsce.

Pod jego wodzą drużyna wygrała 7 spotkań, zremisowała 2 mecze i na samym początku rundy poniosła 2 porażki. Drużyna pokazała niezwykły charakter, zdobywając w wielu spotkaniach cenne punkty w ostatnich minutach meczu. W zespole panowała świetna atmosfera.

Teraz zadaniem trenera Poszalskiego będzie zapewne zbudowanie mocnego zespołu w lidze okręgowej, który powalczy o powrót do IV ligi.