1. Damian Politański
2. Rafał Włoda 46" Jordan Skorupka 89" Patryk Bieńkowski
3. Bartosz Jachowicz-Wróblewski
4. Karol Bednarczyk
5. Rafał Wargocki
6. Mateusz Szymański
7. Richard Massiki Lukeba
8. Maciej Napieraj
9. Robert Auguściński 46" Krzysztof Uznański
10. Marcin Kowalski 70" Dawid Trzaskowski
11. Piotr Cudny
Kolejka 24 - 19 kwietnia |
Pauza: PKS Radość (Warszawa). | |||
Mazowsze Grójec | 0-3 | Oskar Przysucha | 18 kwietnia, 16:00 |
UKS Łady | 0-0 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 19 kwietnia, 11:00 |
Okęcie Warszawa | 1-2 | Drukarz Warszawa | 18 kwietnia, 16:30 (100) |
Wilga Garwolin | 1-0 | Pogoń II Siedlce | 19 kwietnia, 13:00 |
Victoria Sulejówek | 1-1 | Sparta Jazgarzew | 19 kwietnia, 18:00 |
Energia Kozienice | 1-2 | Mszczonowianka Mszczonów | 19 kwietnia, 11:30 |
Józefovia Józefów | 0-2 | Znicz II Pruszków | 17 kwietnia, 17:00 |
Orzeł Wierzbica | 0-0 | Szydłowianka Szydłowiec | 17 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 25 - 26-27 kwietnia |
Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki. | |||
Orzeł Wierzbica | - | Mazowsze Grójec | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Józefovia Józefów | 26 kwietnia, 16:30 |
Znicz II Pruszków | - | Energia Kozienice | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Victoria Sulejówek | |
Sparta Jazgarzew | - | Wilga Garwolin | |
Pogoń II Siedlce | - | Okęcie Warszawa | 27 kwietnia, 19:00 |
Drukarz Warszawa | - | UKS Łady | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Oskar Przysucha |
IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (południe) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Mszczonowianka Mszczonów | 23 | 50 | 15 | 5 | 3 | 49-21 | 8 | 2 | 2 | 26-11 | 7 | 3 | 1 | 23-10 | ||||||
2. | Pogoń II Siedlce | 23 | 47 | 15 | 2 | 6 | 57-38 | 10 | 2 | 0 | 41-19 | 5 | 0 | 6 | 16-19 | ||||||
3. | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 23 | 44 | 12 | 8 | 3 | 38-25 | 7 | 4 | 1 | 21-11 | 5 | 4 | 2 | 17-14 | ||||||
4. | Energia Kozienice | 23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 43-32 | 9 | 0 | 2 | 26-10 | 3 | 4 | 5 | 17-22 | ||||||
5. | Okęcie Warszawa | 22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 38-27 | 5 | 2 | 4 | 18-13 | 5 | 4 | 2 | 20-14 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
6. | Drukarz Warszawa | 23 | 36 | 11 | 3 | 9 | 42-30 | 5 | 1 | 5 | 16-13 | 6 | 2 | 4 | 26-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
7. | Szydłowianka Szydłowiec | 23 | 35 | 9 | 8 | 6 | 28-25 | 4 | 5 | 3 | 14-12 | 5 | 3 | 3 | 14-13 | ||||||
8. | Mazowsze Grójec | 22 | 34 | 9 | 7 | 6 | 30-28 | 5 | 5 | 1 | 13-10 | 4 | 2 | 5 | 17-18 | ||||||
9. | Orzeł Wierzbica | 23 | 33 | 9 | 6 | 8 | 33-41 | 6 | 3 | 2 | 17-13 | 3 | 3 | 6 | 16-28 | ||||||
10. | Sparta Jazgarzew | 23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 42-38 | 5 | 2 | 4 | 23-17 | 3 | 4 | 5 | 19-21 | ||||||
11. | Wilga Garwolin | 22 | 27 | 6 | 9 | 7 | 31-34 | 4 | 5 | 2 | 18-15 | 2 | 4 | 5 | 13-19 | ||||||
12. | Znicz II Pruszków | 23 | 26 | 7 | 5 | 11 | 35-34 | 5 | 2 | 4 | 23-14 | 2 | 3 | 7 | 12-20 | ||||||
13. | Oskar Przysucha | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 38-33 | 5 | 3 | 3 | 28-11 | 1 | 3 | 7 | 10-22 | ||||||
14. | Józefovia Józefów | 23 | 23 | 5 | 8 | 10 | 24-33 | 4 | 3 | 5 | 17-20 | 1 | 5 | 5 | 7-13 | ||||||
15. | UKS Łady | 22 | 20 | 4 | 8 | 10 | 21-39 | 3 | 4 | 4 | 13-22 | 1 | 4 | 6 | 8-17 | ||||||
16. | Victoria Sulejówek | 22 | 19 | 4 | 7 | 11 | 26-33 | 3 | 5 | 3 | 18-13 | 1 | 2 | 8 | 8-20 | ||||||
17. | PKS Radość (Warszawa) | 22 | 2 | 0 | 2 | 20 | 20-84 | 0 | 2 | 9 | 8-31 | 0 | 0 | 11 | 12-53 | ||||||
Sokół Przytyk wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek i zagra w klasie A. |
dzisiaj: 109, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 738
statystyki szczegółowe