1. Damian Politański
2. Rafał Wargocki Dawid Trzaskowski
3. Karol Bednarczyk
4. Paweł Ślusarczyk
5. Rafał Włoda
6. Mateusz Szymański
7. Maciej Napieraj Jordan Skorupka
8. Robert Auguściński
9. Marcin Kowalski Patryk Bieńkowski
10. Daniel Dylewski
11. Piotr Cudny
Kolejka 23 - 12-13 kwietnia |
Pauza: Oskar Przysucha. | |||
Szydłowianka Szydłowiec | 1-0 | Mazowsze Grójec | 12 kwietnia, 16:00 |
Znicz II Pruszków | 7-0 | Orzeł Wierzbica | 12 kwietnia, 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów | 0-0 | Józefovia Józefów | 12 kwietnia, 13:30 |
Sparta Jazgarzew | 1-2 | Energia Kozienice | 12 kwietnia, 16:00 |
Pogoń II Siedlce | 4-1 | Victoria Sulejówek | 13 kwietnia, 11:00 |
Drukarz Warszawa | 2-1 | Wilga Garwolin | 12 kwietnia, 16:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 2-0 | Okęcie Warszawa | 12 kwietnia, 16:00 |
PKS Radość (Warszawa) | 0-2 | UKS Łady | 12 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 24 - 19 kwietnia |
Pauza: PKS Radość (Warszawa). | |||
Mazowsze Grójec | - | Oskar Przysucha | 18 kwietnia, 16:00 |
UKS Łady | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 19 kwietnia, 11:00 |
Okęcie Warszawa | - | Drukarz Warszawa | 18 kwietnia, 16:30 |
Wilga Garwolin | - | Pogoń II Siedlce | 18 kwietnia, 13:00 |
Victoria Sulejówek | - | Sparta Jazgarzew | 19 kwietnia, 18:00 |
Energia Kozienice | - | Mszczonowianka Mszczonów | 19 kwietnia, 11:30 |
Józefovia Józefów | - | Znicz II Pruszków | 17 kwietnia, 17:00 |
Orzeł Wierzbica | - | Szydłowianka Szydłowiec | 17 kwietnia, 15:00 |
IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (południe) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Mszczonowianka Mszczonów | 22 | 47 | 14 | 5 | 3 | 47-20 | 8 | 2 | 2 | 26-11 | 6 | 3 | 1 | 21-9 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-0 |
2. | Pogoń II Siedlce | 22 | 47 | 15 | 2 | 5 | 57-37 | 10 | 2 | 0 | 41-19 | 5 | 0 | 5 | 16-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 |
3. | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 22 | 43 | 12 | 7 | 3 | 38-25 | 7 | 4 | 1 | 21-11 | 5 | 3 | 2 | 17-14 | ||||||
4. | Energia Kozienice | 22 | 40 | 12 | 4 | 6 | 42-30 | 9 | 0 | 1 | 25-8 | 3 | 4 | 5 | 17-22 | ||||||
5. | Okęcie Warszawa | 21 | 36 | 10 | 6 | 5 | 37-25 | 5 | 2 | 3 | 17-11 | 5 | 4 | 2 | 20-14 | ||||||
6. | Szydłowianka Szydłowiec | 22 | 34 | 9 | 7 | 6 | 28-25 | 4 | 5 | 3 | 14-12 | 5 | 2 | 3 | 14-13 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
7. | Mazowsze Grójec | 21 | 34 | 9 | 7 | 5 | 30-25 | 5 | 5 | 0 | 13-7 | 4 | 2 | 5 | 17-18 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
8. | Drukarz Warszawa | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 40-29 | 5 | 1 | 5 | 16-13 | 5 | 2 | 4 | 24-16 | ||||||
9. | Orzeł Wierzbica | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 33-41 | 6 | 2 | 2 | 17-13 | 3 | 3 | 6 | 16-28 | ||||||
10. | Sparta Jazgarzew | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 41-37 | 5 | 2 | 4 | 23-17 | 3 | 3 | 5 | 18-20 | ||||||
11. | Wilga Garwolin | 21 | 24 | 5 | 9 | 7 | 30-34 | 3 | 5 | 2 | 17-15 | 2 | 4 | 5 | 13-19 | ||||||
12. | Znicz II Pruszków | 22 | 23 | 6 | 5 | 11 | 33-34 | 5 | 2 | 4 | 23-14 | 1 | 3 | 7 | 10-20 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
13. | Józefovia Józefów | 22 | 23 | 5 | 8 | 9 | 24-31 | 4 | 3 | 4 | 17-18 | 1 | 5 | 5 | 7-13 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
14. | Oskar Przysucha | 21 | 21 | 5 | 6 | 10 | 35-33 | 5 | 3 | 3 | 28-11 | 0 | 3 | 7 | 7-22 | ||||||
15. | UKS Łady | 21 | 19 | 4 | 7 | 10 | 21-39 | 3 | 3 | 4 | 13-22 | 1 | 4 | 6 | 8-17 | ||||||
16. | Victoria Sulejówek | 21 | 18 | 4 | 6 | 11 | 25-32 | 3 | 4 | 3 | 17-12 | 1 | 2 | 8 | 8-20 | ||||||
17. | PKS Radość (Warszawa) | 22 | 2 | 0 | 2 | 20 | 20-84 | 0 | 2 | 9 | 8-31 | 0 | 0 | 11 | 12-53 |
dzisiaj: 172, wczoraj: 327
ogółem: 2 313 319
statystyki szczegółowe