Czas spotkania: 90 min.
BRAMKA: Jagodziński 55'
1. Damian Politański
2. Rafał Włoda
3. Karol Bednarczyk
4. Paweł Ślusarczyk
5. Rafał Wargocki 85" Jordan Skorupka
6. Richard Massiki Lukeba
7. Mateusz Szymański
8. Robert Auguściński
9. Marcin Kowalski
10. Daniel Dylewski
11. Piotr Cudny
1. Tomasz Malczewski
2. Patryk Bieńkowski
3. Maciej Napieraj Pr
Kolejka 22 - 5-6 kwietnia |
Pauza: Mazowsze Grójec. | |||
UKS Łady | 1-0 | Oskar Przysucha | 6 kwietnia, 16:00 |
w Raszynie | |||
Okęcie Warszawa | 7-2 | PKS Radość (Warszawa) | 5 kwietnia, 11:00 (50) |
Wilga Garwolin | 1-3 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 6 kwietnia, 15:00 |
Victoria Sulejówek | 3-0 | Drukarz Warszawa | 5 kwietnia, 18:00 |
Energia Kozienice | 1-2 | Pogoń II Siedlce | 5 kwietnia, 15:00 |
Józefovia Józefów | 0-1 | Sparta Jazgarzew | 5 kwietnia, 15:00 |
Orzeł Wierzbica | 0-3 | Mszczonowianka Mszczonów | 5 kwietnia, 15:00 |
Szydłowianka Szydłowiec | 0-0 | Znicz II Pruszków | 5 kwietnia, 15:30 |
Kolejka 23 - 12-13 kwietnia |
Pauza: Oskar Przysucha. | |||
Szydłowianka Szydłowiec | - | Mazowsze Grójec | 12 kwietnia, 16:00 |
Znicz II Pruszków | - | Orzeł Wierzbica | 12 kwietnia, 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Józefovia Józefów | 12 kwietnia, 13:30 |
Sparta Jazgarzew | - | Energia Kozienice | 12 kwietnia, 16:00 |
Pogoń II Siedlce | - | Victoria Sulejówek | 13 kwietnia, 11:00 |
Drukarz Warszawa | - | Wilga Garwolin | 12 kwietnia, 16:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Okęcie Warszawa | 12 kwietnia, 16:00 |
PKS Radość (Warszawa) | - | UKS Łady | 12 kwietnia, 11:00 |
IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (południe) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Mszczonowianka Mszczonów | 21 | 46 | 14 | 4 | 3 | 47-20 | 8 | 1 | 2 | 26-11 | 6 | 3 | 1 | 21-9 | ||||||
2. | Pogoń II Siedlce | 21 | 44 | 14 | 2 | 5 | 53-36 | 9 | 2 | 0 | 37-18 | 5 | 0 | 5 | 16-18 | ||||||
3. | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 21 | 40 | 11 | 7 | 3 | 36-25 | 6 | 4 | 1 | 19-11 | 5 | 3 | 2 | 17-14 | ||||||
4. | Energia Kozienice | 21 | 37 | 11 | 4 | 6 | 40-29 | 9 | 0 | 1 | 25-8 | 2 | 4 | 5 | 15-21 | ||||||
5. | Okęcie Warszawa | 20 | 36 | 10 | 6 | 4 | 37-23 | 5 | 2 | 3 | 17-11 | 5 | 4 | 1 | 20-12 | ||||||
6. | Mazowsze Grójec | 20 | 34 | 9 | 7 | 4 | 30-24 | 5 | 5 | 0 | 13-7 | 4 | 2 | 4 | 17-17 | ||||||
7. | Orzeł Wierzbica | 21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 33-34 | 6 | 2 | 2 | 17-13 | 3 | 3 | 5 | 16-21 | ||||||
8. | Szydłowianka Szydłowiec | 21 | 31 | 8 | 7 | 6 | 27-25 | 3 | 5 | 3 | 13-12 | 5 | 2 | 3 | 14-13 | ||||||
9. | Drukarz Warszawa | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 38-28 | 4 | 1 | 5 | 14-12 | 5 | 2 | 4 | 24-16 | ||||||
10. | Sparta Jazgarzew | 21 | 29 | 8 | 5 | 8 | 40-35 | 5 | 2 | 3 | 22-15 | 3 | 3 | 5 | 18-20 | ||||||
11. | Wilga Garwolin | 20 | 24 | 5 | 9 | 6 | 29-32 | 3 | 5 | 2 | 17-15 | 2 | 4 | 4 | 12-17 | ||||||
12. | Józefovia Józefów | 21 | 22 | 5 | 7 | 9 | 24-31 | 4 | 3 | 4 | 17-18 | 1 | 4 | 5 | 7-13 | ||||||
13. | Oskar Przysucha | 21 | 21 | 5 | 6 | 10 | 35-33 | 5 | 3 | 3 | 28-11 | 0 | 3 | 7 | 7-22 | ||||||
14. | Znicz II Pruszków | 21 | 20 | 5 | 5 | 11 | 26-34 | 4 | 2 | 4 | 16-14 | 1 | 3 | 7 | 10-20 | ||||||
15. | Victoria Sulejówek | 20 | 18 | 4 | 6 | 10 | 24-28 | 3 | 4 | 3 | 17-12 | 1 | 2 | 7 | 7-16 | ||||||
16. | UKS Łady | 20 | 16 | 3 | 7 | 10 | 19-39 | 3 | 3 | 4 | 13-22 | 0 | 4 | 6 | 6-17 | ||||||
17. | PKS Radość (Warszawa) | 21 | 2 | 0 | 2 | 19 | 20-82 | 0 | 2 | 8 | 8-29 | 0 | 0 | 11 | 12-53 |
dzisiaj: 105, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 734
statystyki szczegółowe