BRAMKI: Paczkowski 14', Więzik 27 (karny) - Bednarczyk 62'
1. Tomasz Malczewski
2. Rafał Wargocki
3. Karol Bednarczyk
4. Bartosz Jachowicz-Wróblewski
5. Mateusz Szymański
6. Richard Massiki Lukeba
7. Krzysztof Uznański 46" Robert Auguściński
8. Rafał Włoda
9. Marcin Kowalski
10. Piotr Cudny
11. Daniel Dylewski
Kolejka 21 - 29-30 marca |
Pauza: UKS Łady. | |||
Znicz II Pruszków | 4-1 | Mazowsze Grójec | 30 marca, 18:00 |
Mszczonowianka Mszczonów | 3-2 | Szydłowianka Szydłowiec | 29 marca, 13:30 |
Sparta Jazgarzew | 2-0 | Orzeł Wierzbica | 29 marca, 16:00 |
Pogoń II Siedlce | 2-1 | Józefovia Józefów | 29 marca, 11:00 (80) |
Drukarz Warszawa | 1-2 | Energia Kozienice | 29 marca, 16:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 1-2 | Victoria Sulejówek | 29 marca, 16:00 |
PKS Radość (Warszawa) | 1-3 | Wilga Garwolin | 29 marca, 11:00 |
Oskar Przysucha | 2-3 | Okęcie Warszawa | 29 marca, 15:30 |
Kolejka 22 - 5-6 kwietnia |
Pauza: Mazowsze Grójec. | |||
UKS Łady | - | Oskar Przysucha | |
Okęcie Warszawa | - | PKS Radość (Warszawa) | 5 kwietnia, 11:00 |
Wilga Garwolin | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 6 kwietnia, 15:00 |
Victoria Sulejówek | - | Drukarz Warszawa | |
Energia Kozienice | - | Pogoń II Siedlce | 5 kwietnia, 15:00 |
Józefovia Józefów | - | Sparta Jazgarzew | |
Orzeł Wierzbica | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Znicz II Pruszków | 5 kwietnia, 15:30 |
IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (południe) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Mszczonowianka Mszczonów | 20 | 43 | 13 | 4 | 3 | 44-20 | 8 | 1 | 2 | 26-11 | 5 | 3 | 1 | 18-9 | ||||||
2. | Pogoń II Siedlce | 20 | 41 | 13 | 2 | 5 | 51-35 | 9 | 2 | 0 | 37-18 | 4 | 0 | 5 | 14-17 | ||||||
3. | Energia Kozienice | 20 | 37 | 11 | 4 | 5 | 39-27 | 9 | 0 | 0 | 24-6 | 2 | 4 | 5 | 15-21 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-5 |
4. | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 20 | 37 | 10 | 7 | 3 | 33-24 | 6 | 4 | 1 | 19-11 | 4 | 3 | 2 | 14-13 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-6 |
5. | Mazowsze Grójec | 20 | 34 | 9 | 7 | 4 | 30-24 | 5 | 5 | 0 | 13-7 | 4 | 2 | 4 | 17-17 | ||||||
6. | Okęcie Warszawa | 19 | 33 | 9 | 6 | 4 | 30-21 | 4 | 2 | 3 | 10-9 | 5 | 4 | 1 | 20-12 | ||||||
7. | Orzeł Wierzbica | 20 | 32 | 9 | 5 | 6 | 33-31 | 6 | 2 | 1 | 17-10 | 3 | 3 | 5 | 16-21 | ||||||
8. | Szydłowianka Szydłowiec | 20 | 30 | 8 | 6 | 6 | 27-25 | 3 | 4 | 3 | 13-12 | 5 | 2 | 3 | 14-13 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
9. | Drukarz Warszawa | 20 | 30 | 9 | 3 | 8 | 38-25 | 4 | 1 | 5 | 14-12 | 5 | 2 | 3 | 24-13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
10. | Sparta Jazgarzew | 20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 39-35 | 5 | 2 | 3 | 22-15 | 2 | 3 | 5 | 17-20 | ||||||
11. | Wilga Garwolin | 19 | 24 | 5 | 9 | 5 | 28-29 | 3 | 5 | 1 | 16-12 | 2 | 4 | 4 | 12-17 | ||||||
12. | Józefovia Józefów | 20 | 22 | 5 | 7 | 8 | 24-30 | 4 | 3 | 3 | 17-17 | 1 | 4 | 5 | 7-13 | ||||||
13. | Oskar Przysucha | 20 | 21 | 5 | 6 | 9 | 35-32 | 5 | 3 | 3 | 28-11 | 0 | 3 | 6 | 7-21 | ||||||
14. | Znicz II Pruszków | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 26-34 | 4 | 2 | 4 | 16-14 | 1 | 2 | 7 | 10-20 | ||||||
15. | Victoria Sulejówek | 19 | 15 | 3 | 6 | 10 | 21-28 | 2 | 4 | 3 | 14-12 | 1 | 2 | 7 | 7-16 | ||||||
16. | UKS Łady | 19 | 13 | 2 | 7 | 10 | 18-39 | 2 | 3 | 4 | 12-22 | 0 | 4 | 6 | 6-17 | ||||||
17. | PKS Radość (Warszawa) | 20 | 2 | 0 | 2 | 18 | 18-75 | 0 | 2 | 8 | 8-29 | 0 | 0 | 10 | 10-46 |
dzisiaj: 17, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 646
statystyki szczegółowe