JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:5 (0:3) DRUKARZ WARSZAWA
0:5 (0:3) | ||
Józefovia Józefów | Drukarz Warszawa | |
Józefów |
Czas spotkania: 90 min.
1. Damian Politański
2. Bartosz Jachowicz-Wróblewski 52'
3. Karol Bednarczyk
4. Michał Orowiecki 79" Dawid Trzaskowski
5. Mateusz Szymański
6. Richard Massiki Lukeba
7. Kamil Głódź 64" Jordan Skorupka
8. Maciej Napieraj 46" Marcin Kowalski
9. Mateusz Piórczyński
10. Piotr Cudny 46" Rafał Wargocki
11. Daniel Dylewski
1. Rafał Włoda
2. Tomasz Malczewski
Kolejka 20 - 22-23 marca |
Pauza: Okęcie Warszawa. | |||
Mazowsze Grójec | 2-0 | UKS Łady | 22 marca, 15:00 |
Wilga Garwolin | 1-0 | Oskar Przysucha | 23 marca, 15:00 |
Victoria Sulejówek | 4-0 | PKS Radość (Warszawa) | 22 marca, 17:00 |
Energia Kozienice | 4-2 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 22 marca, 13:30 |
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości | |||
Józefovia Józefów | 0-5 | Drukarz Warszawa | 22 marca, 15:00 |
Orzeł Wierzbica | 5-2 | Pogoń II Siedlce | 22 marca, 15:00 |
Szydłowianka Szydłowiec | 1-2 | Sparta Jazgarzew | 22 marca, 15:00 |
Znicz II Pruszków | 0-2 | Mszczonowianka Mszczonów | 23 marca, 11:00 |
Kolejka 21 - 29-30 marca |
Pauza: UKS Łady. | |||
Znicz II Pruszków | - | Mazowsze Grójec | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Sparta Jazgarzew | - | Orzeł Wierzbica | 29 marca, 16:00 |
Pogoń II Siedlce | - | Józefovia Józefów | 29 marca, 11:00 |
Drukarz Warszawa | - | Energia Kozienice | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Victoria Sulejówek | 29 marca, 16:00 |
PKS Radość (Warszawa) | - | Wilga Garwolin | |
Oskar Przysucha | - | Okęcie Warszawa | 29 marca, 15:30 |
IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (południe) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Mszczonowianka Mszczonów | 19 | 40 | 12 | 4 | 3 | 41-18 | 7 | 1 | 2 | 23-9 | 5 | 3 | 1 | 18-9 | ||||||
2. | Pogoń II Siedlce | 19 | 38 | 12 | 2 | 5 | 49-34 | 8 | 2 | 0 | 35-17 | 4 | 0 | 5 | 14-17 | ||||||
3. | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 19 | 37 | 10 | 7 | 2 | 32-22 | 6 | 4 | 0 | 18-9 | 4 | 3 | 2 | 14-13 | ||||||
4. | Energia Kozienice | 19 | 34 | 10 | 4 | 5 | 37-26 | 9 | 0 | 0 | 24-6 | 1 | 4 | 5 | 13-20 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 |
5. | Mazowsze Grójec | 19 | 34 | 9 | 7 | 3 | 29-20 | 5 | 5 | 0 | 13-7 | 4 | 2 | 3 | 16-13 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 |
6. | Orzeł Wierzbica | 19 | 32 | 9 | 5 | 5 | 33-29 | 6 | 2 | 1 | 17-10 | 3 | 3 | 4 | 16-19 | ||||||
7. | Szydłowianka Szydłowiec | 19 | 30 | 8 | 6 | 5 | 25-22 | 3 | 4 | 3 | 13-12 | 5 | 2 | 2 | 12-10 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2-1 |
8. | Okęcie Warszawa | 18 | 30 | 8 | 6 | 4 | 27-19 | 4 | 2 | 3 | 10-9 | 4 | 4 | 1 | 17-10 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
9. | Drukarz Warszawa | 19 | 30 | 9 | 3 | 7 | 37-23 | 4 | 1 | 4 | 13-10 | 5 | 2 | 3 | 24-13 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3-5 |
10. | Sparta Jazgarzew | 19 | 23 | 6 | 5 | 8 | 37-35 | 4 | 2 | 3 | 20-15 | 2 | 3 | 5 | 17-20 | ||||||
11. | Józefovia Józefów | 19 | 22 | 5 | 7 | 7 | 23-28 | 4 | 3 | 3 | 17-17 | 1 | 4 | 4 | 6-11 | ||||||
12. | Wilga Garwolin | 18 | 21 | 4 | 9 | 5 | 25-28 | 3 | 5 | 1 | 16-12 | 1 | 4 | 4 | 9-16 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
13. | Oskar Przysucha | 19 | 21 | 5 | 6 | 8 | 33-29 | 5 | 3 | 2 | 26-8 | 0 | 3 | 6 | 7-21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
14. | Znicz II Pruszków | 19 | 16 | 4 | 4 | 11 | 22-33 | 3 | 2 | 4 | 12-13 | 1 | 2 | 7 | 10-20 | ||||||
15. | UKS Łady | 19 | 13 | 2 | 7 | 10 | 18-39 | 2 | 3 | 4 | 12-22 | 0 | 4 | 6 | 6-17 | ||||||
16. | Victoria Sulejówek | 18 | 12 | 2 | 6 | 10 | 19-27 | 2 | 4 | 3 | 14-12 | 0 | 2 | 7 | 5-15 | ||||||
17. | PKS Radość (Warszawa) | 19 | 2 | 0 | 2 | 17 | 17-72 | 0 | 2 | 7 | 7-26 | 0 | 0 | 10 | 10-46 |
dzisiaj: 66, wczoraj: 132
ogółem: 2 312 886
statystyki szczegółowe