Logowanie

Aktualności

Z Oldboyami Legii w przyszłym tygodniu!

• autor: trex86, 2013-10-07 17:47

Mecz V rundy okręgowego Pucharu Polski z Oldboyami Legii Warszawa odbędzie się ostatecznie 16 października o godzinie 20:30 na stadionie MBOPN (Bemowo).

V runda - 9 października

Wilga Garwolin - wolny los

Legia Warszawa (oldboje) - Józefovia Józefów 16 października, 20:30
na stadionie MBOPN
MKS Polonia Warszawa (j) 5-0 Okęcie Warszawa 9 października, 15:30
Konrad Wojtkielewicz 28, Maciej Lewicki 31, Sebastian Szewczyk 84, Konrad Cichowski 89, 90
na bocznym boisku Polonii
Żyrardowianka II Żyrardów 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 9 października, 15:30
k. 2-4
Tomasz Młynarski 42 - Dariusz Cackowski 52
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Drukarz Warszawa 9 października, 15:30
Odong Obem 30, Marcin Wysocki 89 - Grzegorz Pytko 22
Dąb Wieliszew 2-4 Hutnik Warszawa 10 października, 19:30 (150)
Marcin Piórkowski 6, Tomasz Teofilak 29 - Jakub Polniak 18, 90, Patryk Salwin 49 (s), Mariusz Szymaniak 65
Zaborowianka Zaborów 0-10 Sparta Jazgarzew 9 października, 15:30
(wo)
Łukasz Bednarski 60 - Rafał Sobolewski 18 (s), Zbigniew Obłuski 34, 74, Paweł Wysocki 35, Przemysław Chmielewski 51, 54, 68, 76, Kamil Domański 64, 78
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 1-10 z powodu gróźb piłkarzy gospodarzy pod adresem sędziego

Finał

Obaj finaliści kwalifikują się do rozgrywek wojewódzkich. Finał prawdopodobnie nie będzie rozgrywany.