Józefovia II Józefów awansowała do III rundy okręgowego Pucharu Polski bez rozgrywania meczu.
Drużyna Laury Chylice wycofała się z tych rozgrywek i tym sposobem nasz zespół rozegra mecz pucharowy dopiero 18 września o godzinie 16:30.
II runda - 11 września |
Legionovia Legionowo (juniorzy) | - | Dąb Wieliszew | 11 września, 20:30 |
Legia Warszawa (oldboje) | 8-4 | Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) | 9 września, 21:00 (50) |
Tomasz Sokołowski I 13, Dariusz Dziekanowski 44 (k), Robert Podoliński 45, 62, Marcin Mięciel 60, 72, Tomasz Kiełbowicz 74, Maciej Bykowski 89 - Filip Wojniusz 52, Patryk Ostrowski 59, Kamil Kiełbiewski 80, 87 | |||
na bocznym boisku | |||
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Legion Warszawa | 12 września, 19:00 |
w Józefowie | |||
Żyrardowianka Żyrardów (juniorzy) | - | KS Teresin | 11 września, 16:30 |
Victoria II Sulejówek | - | AON Rembertów (Warszawa) | 11 września, 16:30 |
Okęcie II Warszawa | - | Olimpia Warszawa | 11 września, 16:30 |
Wisła Maciejowice | 3-0 | Perła Złotokłos | 11 września, 16:30 |
(wo) | |||
goście wycofali się z rozgrywek | |||
SEMP Ursynów (Warszawa) | - | Przyszłość Włochy (Warszawa) | 11 września, 17:00 |
na bocznym boisku Ursusa | |||
GKP II Targówek (Warszawa) | - | Świt Warszawa | 11 września, 16:30 |
Unia Warszawa | 2-0 | Sarmata Warszawa | 10 września, 17:15 |
Michał Dymowski 51, Alan Raczko 63 | |||
na stadionie MBOPN / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem | |||
Tajfun Brochów | - | LKS Chlebnia | 11 września, 16:30 |
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 4-4 | Bóbr Tłuszcz | 10 września, 17:00 |
k. 4-3 | |||
Mateusz Bramowicz 23, nieznany 41 (s), Mateusz Kosiński 45, Robert Graff 89 - nieznany 30, 53, 74, 80 | |||
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości | |||
Agape Białołęka (Warszawa) | - | Sokół Serock | 11 września, 16:30 |
na bocznym boisku AZS AWF | |||
Sokół Celestynów | - | Korona Góra Kalwaria | 11 września, 16:30 |
Józefovia II Józefów | 3-0 | Laura Chylice | 11 września, 16:30 |
(wo) | |||
goście wycofali się z rozgrywek | |||
MKS Polonia Warszawa (j) | 5-1 | Wicher Kobyłka | 10 września, 18:00 |
Bartłomiej Stryjek 20, Kamil Mrowiński 30, 42, Aleksander Tomaszewski 54, Mateusz Weśniuk 77 - Kamil Kulma 36 | |||
na bocznym boisku Polonii / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem | |||
Promnik Łaskarzew | - | KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) | 11 września, 16:30 |
Wisła Zakroczym | - | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 11 września, 16:30 |
Bednarska Warszawa | - | Dolcan II Ząbki | 12 września, 20:30 |
na bocznym boisku Polonii | |||
KS Glinianka | 3-0 | Mazur II Karczew | 11 września, 16:30 |
(wo) | |||
goście wycofali się z rozgrywek | |||
SKP Korona Warszawa | - | WKS Rząśnik | 11 września, 20:30 |
w Józefowie | |||
Huragan II Wołomin | - | Mazur Radzymin | 11 września, 16:30 |
Milan II Milanówek | - | Błonianka Błonie | 11 września, 16:30 |
Wicher II Kobyłka | - | Marcovia 2000 Marki | 11 września, 16:30 |
Mszczonowianka II Mszczonów | - | Jedność Żabieniec | 11 września, 16:30 |
odwołany | |||
Zaborowianka Zaborów | - | Ryś Laski | 11 września, 16:30 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | - | GLKS Nadarzyn | 11 września, 16:30 |
UKS Ołtarzew | - | Milan Milanówek | 11 września, 16:30 |
Ursus II Warszawa | - | Grom Lipowo | 11 września, 19:30 |
Hutnik Warszawa | - | Legionovia II Legionowo | 11 września, 16:30 |
Piast Piastów | - | KS Raszyn | 11 września, 16:30 |
III runda - 18 września | ||
Wszystkie mecze o godz. 16:30. |
dzisiaj: 181, wczoraj: 132
ogółem: 2 313 001
statystyki szczegółowe