Jest już terminarz A klasy, w której występują rezerwy Józefovii. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 24 lub 25 sierpnia na wyjeździe z beniaminkiem ligi - Victorią Zerzeń. Tydzień później piłkarze rezerw podejmą przed własną publicznością spadkowicza z ligi okręgowej KS Wesoła.
Pełny terminarz w dalszej części newsa.
Kolejka 1 - 24-25 sierpnia |
Sokół Celestynów | - | Start II Otwock | |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Józefovia II Józefów | |
KS Wesoła (Warszawa) | - | KS Puznówka 1996 | |
Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | - | Advit Wiązowna | |
Victoria II Sulejówek | - | Snajper Sośninka | |
Promnik Łaskarzew | - | Bór Regut | |
Wisła Dziecinów | - | Wisła Maciejowice |
Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września |
Start II Otwock | - | Wisła Maciejowice | |
Bór Regut | - | Wisła Dziecinów | |
Snajper Sośninka | - | Promnik Łaskarzew | |
Advit Wiązowna | - | Victoria II Sulejówek | |
KS Puznówka 1996 | - | Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | |
Józefovia II Józefów | - | KS Wesoła (Warszawa) | |
Sokół Celestynów | - | Victoria Zerzeń (Warszawa) |
Kolejka 3 - 7-8 września |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Start II Otwock | |
KS Wesoła (Warszawa) | - | Sokół Celestynów | |
Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | - | Józefovia II Józefów | |
Victoria II Sulejówek | - | KS Puznówka 1996 | |
Promnik Łaskarzew | - | Advit Wiązowna | |
Wisła Dziecinów | - | Snajper Sośninka | |
Wisła Maciejowice | - | Bór Regut |
Kolejka 4 - 14-15 września |
Start II Otwock | - | Bór Regut | |
Snajper Sośninka | - | Wisła Maciejowice | |
Advit Wiązowna | - | Wisła Dziecinów | |
KS Puznówka 1996 | - | Promnik Łaskarzew | |
Józefovia II Józefów | - | Victoria II Sulejówek | |
Sokół Celestynów | - | Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | KS Wesoła (Warszawa) |
Kolejka 5 - 21-22 września |
KS Wesoła (Warszawa) | - | Start II Otwock | |
Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | - | Victoria Zerzeń (Warszawa) | |
Victoria II Sulejówek | - | Sokół Celestynów | |
Promnik Łaskarzew | - | Józefovia II Józefów | |
Wisła Dziecinów | - | KS Puznówka 1996 | |
Wisła Maciejowice | - | Advit Wiązowna | |
Bór Regut | - | Snajper Sośninka |
Kolejka 6 - 25 września |
Start II Otwock | - | Snajper Sośninka | |
Advit Wiązowna | - | Bór Regut | |
KS Puznówka 1996 | - | Wisła Maciejowice | |
Józefovia II Józefów | - | Wisła Dziecinów | |
Sokół Celestynów | - | Promnik Łaskarzew | |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Victoria II Sulejówek | |
KS Wesoła (Warszawa) | - | Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin |
Kolejka 7 - 28-29 września |
Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | - | Start II Otwock | |
Victoria II Sulejówek | - | KS Wesoła (Warszawa) | |
Promnik Łaskarzew | - | Victoria Zerzeń (Warszawa) | |
Wisła Dziecinów | - | Sokół Celestynów | |
Wisła Maciejowice | - | Józefovia II Józefów | |
Bór Regut | - | KS Puznówka 1996 | |
Snajper Sośninka | - | Advit Wiązowna |
Kolejka 8 - 5-6 października |
Start II Otwock | - | Advit Wiązowna | |
KS Puznówka 1996 | - | Snajper Sośninka | |
Józefovia II Józefów | - | Bór Regut | |
Sokół Celestynów | - | Wisła Maciejowice | |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Wisła Dziecinów | |
KS Wesoła (Warszawa) | - | Promnik Łaskarzew | |
Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | - | Victoria II Sulejówek |
Kolejka 9 - 12-13 października |
Victoria II Sulejówek | - | Start II Otwock | |
Promnik Łaskarzew | - | Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | |
Wisła Dziecinów | - | KS Wesoła (Warszawa) | |
Wisła Maciejowice | - | Victoria Zerzeń (Warszawa) | |
Bór Regut | - | Sokół Celestynów | |
Snajper Sośninka | - | Józefovia II Józefów | |
Advit Wiązowna | - | KS Puznówka 1996 |
Kolejka 10 - 19-20 października |
Start II Otwock | - | KS Puznówka 1996 | |
Józefovia II Józefów | - | Advit Wiązowna | |
Sokół Celestynów | - | Snajper Sośninka | |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Bór Regut | |
KS Wesoła (Warszawa) | - | Wisła Maciejowice | |
Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | - | Wisła Dziecinów | |
Victoria II Sulejówek | - | Promnik Łaskarzew |
Kolejka 11 - 26-27 października |
Promnik Łaskarzew | - | Start II Otwock | |
Wisła Dziecinów | - | Victoria II Sulejówek | |
Wisła Maciejowice | - | Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | |
Bór Regut | - | KS Wesoła (Warszawa) | |
Snajper Sośninka | - | Victoria Zerzeń (Warszawa) | |
Advit Wiązowna | - | Sokół Celestynów | |
KS Puznówka 1996 | - | Józefovia II Józefów |
Kolejka 12 - 2-3 listopada |
Start II Otwock | - | Józefovia II Józefów | |
Sokół Celestynów | - | KS Puznówka 1996 | |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Advit Wiązowna | |
KS Wesoła (Warszawa) | - | Snajper Sośninka | |
Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | - | Bór Regut | |
Victoria II Sulejówek | - | Wisła Maciejowice | |
Promnik Łaskarzew | - | Wisła Dziecinów |
Kolejka 13 - 9-10 listopada |
Wisła Dziecinów | - | Start II Otwock | |
Wisła Maciejowice | - | Promnik Łaskarzew | |
Bór Regut | - | Victoria II Sulejówek | |
Snajper Sośninka | - | Orzeł Parysów/Wilga II Garwolin | |
Advit Wiązowna | - | KS Wesoła (Warszawa) | |
KS Puznówka 1996 | - | Victoria Zerzeń (Warszawa) | |
Józefovia II Józefów | - | Sokół Celestynów |
źródło: 90minut.pl
dzisiaj: 2658, wczoraj: 46
ogółem: 2 311 566
statystyki szczegółowe