Logowanie

Aktualności

Gra wewnętrzna

• autor: trex86, 2013-07-17 20:30

W dzisiejszej grze wewnętrznej drużyna ,,Zielonych'' pokonała zespół ,,Czerwonych'' 1:0. Grano 2 x 30 minut a jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Marcin Kowalski. Można było zauważyć, że w drużynie z zielonymi koszulkami występują piłkarze, którzy w zeszłym sezonie grali w drugiej drużynie. W drużynie ,,Czerwonych'' IV ligowy skład oraz powracający do Józefovii Kamil Kucharski i Sebastian Żółkowski. W ataku wystąpił testowany z Mazura Karczew Piotr Zegarek. Na boisku pojawiło się jeszcze trzech nowych zawodników.

W najbliższą sobotę pierwszy sparing naszej drużyny z PKS Radość. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 w Józefowie.