Pierwszy mecz w sezonie 2013/14 Józefovia rozegra na wyjeździe z PKS Radość 10 lub 11 sierpnia. Kolejny mecz rozegrany zostanie 14 sierpnia w Józefowie z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Trzeci mecz nasz zespół również rozegra z tegorocznym beniaminkiem Drukarzem Warszawa. Pełny terminarz w dalszej cześci newsa.
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia |
Okęcie Warszawa | - | Mazowsze Grójec | |
UKS Łady | - | Wilga Garwolin | |
Sokół Przytyk | - | Victoria Sulejówek | |
Oskar Przysucha | - | Energia Kozienice | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Józefovia Józefów | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Orzeł Wierzbica | |
Drukarz Warszawa | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Pogoń II Siedlce | - | Znicz II Pruszków | |
Sparta Jazgarzew | - | Mszczonowianka Mszczonów |
Kolejka 2 - 14 sierpnia |
Mazowsze Grójec | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Znicz II Pruszków | - | Sparta Jazgarzew | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Pogoń II Siedlce | |
Orzeł Wierzbica | - | Drukarz Warszawa | |
Józefovia Józefów | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | |
Energia Kozienice | - | PKS Radość (Warszawa) | |
Victoria Sulejówek | - | Oskar Przysucha | |
Wilga Garwolin | - | Sokół Przytyk | |
Okęcie Warszawa | - | UKS Łady |
Kolejka 3 - 17-18 sierpnia |
UKS Łady | - | Mazowsze Grójec | |
Sokół Przytyk | - | Okęcie Warszawa | |
Oskar Przysucha | - | Wilga Garwolin | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Victoria Sulejówek | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Energia Kozienice | |
Drukarz Warszawa | - | Józefovia Józefów | |
Pogoń II Siedlce | - | Orzeł Wierzbica | |
Sparta Jazgarzew | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Znicz II Pruszków |
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia |
Mazowsze Grójec | - | Znicz II Pruszków | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Orzeł Wierzbica | - | Sparta Jazgarzew | |
Józefovia Józefów | - | Pogoń II Siedlce | |
Energia Kozienice | - | Drukarz Warszawa | |
Victoria Sulejówek | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | |
Wilga Garwolin | - | PKS Radość (Warszawa) | |
Okęcie Warszawa | - | Oskar Przysucha | |
UKS Łady | - | Sokół Przytyk |
Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września |
Sokół Przytyk | - | Mazowsze Grójec | |
Oskar Przysucha | - | UKS Łady | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Okęcie Warszawa | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Wilga Garwolin | |
Drukarz Warszawa | - | Victoria Sulejówek | |
Pogoń II Siedlce | - | Energia Kozienice | |
Sparta Jazgarzew | - | Józefovia Józefów | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Orzeł Wierzbica | |
Znicz II Pruszków | - | Szydłowianka Szydłowiec |
Kolejka 6 - 4 września |
Mazowsze Grójec | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Orzeł Wierzbica | - | Znicz II Pruszków | |
Józefovia Józefów | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Energia Kozienice | - | Sparta Jazgarzew | |
Victoria Sulejówek | - | Pogoń II Siedlce | |
Wilga Garwolin | - | Drukarz Warszawa | |
Okęcie Warszawa | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | |
UKS Łady | - | PKS Radość (Warszawa) | |
Sokół Przytyk | - | Oskar Przysucha |
Kolejka 7 - 7-8 września |
Oskar Przysucha | - | Mazowsze Grójec | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Sokół Przytyk | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | UKS Łady | |
Drukarz Warszawa | - | Okęcie Warszawa | |
Pogoń II Siedlce | - | Wilga Garwolin | |
Sparta Jazgarzew | - | Victoria Sulejówek | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Energia Kozienice | |
Znicz II Pruszków | - | Józefovia Józefów | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Orzeł Wierzbica |
Kolejka 8 - 14-15 września |
Mazowsze Grójec | - | Orzeł Wierzbica | |
Józefovia Józefów | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Energia Kozienice | - | Znicz II Pruszków | |
Victoria Sulejówek | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Wilga Garwolin | - | Sparta Jazgarzew | |
Okęcie Warszawa | - | Pogoń II Siedlce | |
UKS Łady | - | Drukarz Warszawa | |
Sokół Przytyk | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | |
Oskar Przysucha | - | PKS Radość (Warszawa) |
Kolejka 9 - 18 września |
PKS Radość (Warszawa) | - | Mazowsze Grójec | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Oskar Przysucha | |
Drukarz Warszawa | - | Sokół Przytyk | |
Pogoń II Siedlce | - | UKS Łady | |
Sparta Jazgarzew | - | Okęcie Warszawa | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Wilga Garwolin | |
Znicz II Pruszków | - | Victoria Sulejówek | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Energia Kozienice | |
Orzeł Wierzbica | - | Józefovia Józefów |
Kolejka 10 - 21-22 września |
Mazowsze Grójec | - | Józefovia Józefów | |
Energia Kozienice | - | Orzeł Wierzbica | |
Victoria Sulejówek | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Wilga Garwolin | - | Znicz II Pruszków | |
Okęcie Warszawa | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
UKS Łady | - | Sparta Jazgarzew | |
Sokół Przytyk | - | Pogoń II Siedlce | |
Oskar Przysucha | - | Drukarz Warszawa | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 11 - 28-29 września |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Mazowsze Grójec | |
Drukarz Warszawa | - | PKS Radość (Warszawa) | |
Pogoń II Siedlce | - | Oskar Przysucha | |
Sparta Jazgarzew | - | Sokół Przytyk | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | UKS Łady | |
Znicz II Pruszków | - | Okęcie Warszawa | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Wilga Garwolin | |
Orzeł Wierzbica | - | Victoria Sulejówek | |
Józefovia Józefów | - | Energia Kozienice |
Kolejka 12 - 5-6 października |
Mazowsze Grójec | - | Energia Kozienice | |
Victoria Sulejówek | - | Józefovia Józefów | |
Wilga Garwolin | - | Orzeł Wierzbica | |
Okęcie Warszawa | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
UKS Łady | - | Znicz II Pruszków | |
Sokół Przytyk | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Oskar Przysucha | - | Sparta Jazgarzew | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Pogoń II Siedlce | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Drukarz Warszawa |
Kolejka 13 - 12-13 października |
Drukarz Warszawa | - | Mazowsze Grójec | |
Pogoń II Siedlce | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | |
Sparta Jazgarzew | - | PKS Radość (Warszawa) | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Oskar Przysucha | |
Znicz II Pruszków | - | Sokół Przytyk | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | UKS Łady | |
Orzeł Wierzbica | - | Okęcie Warszawa | |
Józefovia Józefów | - | Wilga Garwolin | |
Energia Kozienice | - | Victoria Sulejówek |
Kolejka 14 - 19-20 października |
Mazowsze Grójec | - | Victoria Sulejówek | |
Wilga Garwolin | - | Energia Kozienice | |
Okęcie Warszawa | - | Józefovia Józefów | |
UKS Łady | - | Orzeł Wierzbica | |
Sokół Przytyk | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Oskar Przysucha | - | Znicz II Pruszków | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Sparta Jazgarzew | |
Drukarz Warszawa | - | Pogoń II Siedlce |
Kolejka 15 - 26-27 października |
Pogoń II Siedlce | - | Mazowsze Grójec | |
Sparta Jazgarzew | - | Drukarz Warszawa | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | |
Znicz II Pruszków | - | PKS Radość (Warszawa) | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Oskar Przysucha | |
Orzeł Wierzbica | - | Sokół Przytyk | |
Józefovia Józefów | - | UKS Łady | |
Energia Kozienice | - | Okęcie Warszawa | |
Victoria Sulejówek | - | Wilga Garwolin |
Kolejka 16 - 2-3 listopada |
Mazowsze Grójec | - | Wilga Garwolin | |
Okęcie Warszawa | - | Victoria Sulejówek | |
UKS Łady | - | Energia Kozienice | |
Sokół Przytyk | - | Józefovia Józefów | |
Oskar Przysucha | - | Orzeł Wierzbica | |
PKS Radość (Warszawa) | - | Szydłowianka Szydłowiec | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | Znicz II Pruszków | |
Drukarz Warszawa | - | Mszczonowianka Mszczonów | |
Pogoń II Siedlce | - | Sparta Jazgarzew |
Kolejka 17 - 9-10 listopada |
Sparta Jazgarzew | - | Mazowsze Grójec | |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Pogoń II Siedlce | |
Znicz II Pruszków | - | Drukarz Warszawa | |
Szydłowianka Szydłowiec | - | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | |
Orzeł Wierzbica | - | PKS Radość (Warszawa) | |
Józefovia Józefów | - | Oskar Przysucha | |
Energia Kozienice | - | Sokół Przytyk | |
Victoria Sulejówek | - | UKS Łady | |
Wilga Garwolin | - | Okęcie Warszawa |
źródło: 90minut.pl
dzisiaj: 2600, wczoraj: 46
ogółem: 2 311 508
statystyki szczegółowe