Czas spotkania: 90 min.
BRAMKI: Warakomski 38', Krupiński 40', 77', 85'
1. Dariusz Goleniewski
2. Jakub Rosiński
3. Łukasz Poszalski
4. Dominik Jarczak
5. Bartosz Jachowicz-Wróblewski
6. Robert Rokicki
7. Maciej Napieraj
8. Daniel Iwan 71" Mateusz Szymański (1 asysta)
9. Artur Wujek 32" Mariusz Ciechomski (1 asysta)
10. Adam Krupiński 89" Artur Bartosiński
11. Robert Warakomski (1 asysta) 87" Jordan Skorupka
Kolejka 17 - 23-24 marca |
Żyrardowianka Żyrardów | 2-0 | Mazowsze Grójec | 22 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Sparta Jazgarzew | 5-0 | Mszczonowianka Mszczonów | 22 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (23 marca, 12:00) w Wólce Kozodawskiej odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Pogoń II Siedlce | 1-2 | Victoria Sulejówek | 22 maja, 17:30 (50) |
w pierwotnym terminie (24 marca, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Pilica Białobrzegi | 4-1 | Energia Kozienice | 22 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Szydłowianka Szydłowiec | 3-0 | Polonia Iłża | 22 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Znicz II Pruszków | 0-2 | Wulkan Zakrzew | 22 maja, 17:00 |
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Józefovia Józefów | 4-0 | UKS Łady | 22 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Okęcie Warszawa | 2-2 | Wilga Garwolin | 22 maja, 17:30 (50) |
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 27 - 25-26 maja |
Wulkan Zakrzew | - | Mazowsze Grójec | 25 maja, 16:00 |
w Wieniawie | |||
Polonia Iłża | - | UKS Łady | 26 maja, 14:00 |
Energia Kozienice | - | Wilga Garwolin | 25 maja, 17:00 |
Victoria Sulejówek | - | Okęcie Warszawa | 25 maja, 17:30 |
Mszczonowianka Mszczonów | - | Józefovia Józefów | 25 maja, 14:00 |
Żyrardowianka Żyrardów | - | Znicz II Pruszków | 25 maja, 11:00 |
Sparta Jazgarzew | - | Szydłowianka Szydłowiec | 25 maja, 15:00 |
Pogoń II Siedlce | - | Pilica Białobrzegi | 26 maja, 11:00 |
dzisiaj: 25, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 654
statystyki szczegółowe