1. Jakub Nowicki
2. Dariusz Górka
3. Radosław Strzecha
4. Łukasz Rychlica
5. Rafał Włoda
6. Michał Orowiecki
7. Dorian Citkowski Marek Kurek
8. Piotr Czaplak
9. Daniel Pijanowski Robert Auguściński
10. Mariusz Ciechomski
11. Marcin Kowalski
Kolejka 15 - 28-30 marca |
Bór Regut | 2-0 | Sokół Celestynów | 1 maja, 12:00 |
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Wisła Dziecinów | 3-1 | Burza Pilawa | 1 maja, 17:00 |
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Promnik Łaskarzew | 0-3 | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 1 maja, 17:00 |
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Wisła Maciejowice | 3-0 | KS Puznówka 1996 | 1 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Korona Góra Kalwaria | 3-0 | Józefovia II Józefów | 1 maja, 17:00 |
w pierwotnym terminie (29 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Victoria II Sulejówek | 1-0 | Start II Otwock | 1 maja, 14:30 |
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Advit Wiązowna | 1-1 | Snajper Sośninka | 1 maja, 16:30 |
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Klasa A 2012/2013, grupa: Warszawa II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 17 | 45 | 14 | 3 | 0 | 68-11 | 8 | 1 | 0 | 38-4 | 6 | 2 | 0 | 30-7 | ||||||
2. | Korona Góra Kalwaria | 17 | 36 | 12 | 0 | 5 | 49-28 | 9 | 0 | 1 | 36-11 | 3 | 0 | 4 | 13-17 | ||||||
3. | Bór Regut | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 41-19 | 7 | 0 | 2 | 26-8 | 3 | 3 | 2 | 15-11 | ||||||
4. | Victoria II Sulejówek | 18 | 31 | 9 | 4 | 5 | 41-35 | 6 | 1 | 2 | 20-13 | 3 | 3 | 3 | 21-22 | ||||||
5. | Promnik Łaskarzew | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 31-28 | 5 | 3 | 2 | 19-10 | 4 | 0 | 4 | 12-18 | ||||||
6. | Advit Wiązowna | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 39-35 | 5 | 1 | 3 | 26-19 | 3 | 0 | 6 | 13-16 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8-1 |
7. | Wisła Dziecinów | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 31-38 | 4 | 1 | 4 | 17-14 | 4 | 0 | 4 | 14-24 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-8 |
8. | Józefovia II Józefów | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 29-41 | 3 | 0 | 5 | 13-18 | 4 | 1 | 5 | 16-23 | ||||||
9. | Sokół Celestynów | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 32-40 | 3 | 2 | 3 | 16-11 | 3 | 0 | 7 | 16-29 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5-1 |
10. | Start II Otwock | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 34-46 | 4 | 1 | 3 | 20-19 | 2 | 1 | 7 | 14-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-5 |
11. | Snajper Sośninka | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 32-44 | 3 | 1 | 4 | 15-19 | 2 | 3 | 5 | 17-25 | ||||||
12. | Burza Pilawa | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 40-50 | 4 | 1 | 4 | 28-22 | 1 | 1 | 7 | 12-28 | ||||||
13. | Wisła Maciejowice | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 32-65 | 2 | 2 | 6 | 18-39 | 2 | 1 | 5 | 14-26 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
14. | KS Puznówka 1996 | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 24-43 | 3 | 2 | 2 | 12-12 | 1 | 1 | 7 | 12-31 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
dzisiaj: 178, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 807
statystyki szczegółowe