Aktualności

Wywiad z Tomkiem Witanem

• autor: trex86, 2012-10-13 16:38

1. Jak przebiegał mecz w Puznówce ?

Od pierwszych minut meczu próbowaliśmy spełniać swoje założenia taktyczne jakie mieliśmy przygotowane na to spotkanie. Po kilku minutach zauważyliśmy, że musimy zastosować ofensywną grę, w konsekwencji której udało nam się zdobyć bramkę już w 10 minucie. Dalsza część pierwszej połowy była bardzo otwarta przez obydwie drużyny, lecz to my mogliśmy strzelić kolejne gole. W drugiej połowie nasza gra zaczęła wygladać o wiele lepiej w obronie. W ataku stwarzaliśmy więcej dogodnych sytuacji i udało się szybko strzelić 2 bramki. od 65 minuty kontrolowaliśmy mecz, który zakończył się naszym zwycięstwem 3:0.

2. Tydzień temu przerwaliście passę 5 meczów bez porażki aby ponownie wygrać. Co się stało w spotkaniu przeciwko Vulcanowi Wólka Mlądzka ?

W spotkaniu z Vulcanem zabrakło przede wszystkim koncentracji od pierwszych minut, co zaowocowało utracie aż 2 bramek w ciągu 5 minut. Goniliśmy wynik strzelając bramkę kontaktową na 2:1 do przerwy. W drugiej połowie przeciwnicy grali dobrze w obronie, a my nie mieliśmy pomysłu na grę. Wynikiem tego przegraliśmy w tym spotkaniu przerywając swoją dobrą passę zwycięstw.

3. 9 meczów i 9 goli ! Imponujący wynik. Jesteście również w czubie tabeli, skąd ta forma ?

Na moje bramki, które strzeliłem pracuje cały zespół w każdym spotkaniu, a ja próbuje wywiązać się jak najlepiej, bo w końcu taka rola napastnika, że jest rozliczany za zdobyte gole. Przed nowym sezonem wróciło kilku zawodników, którzy postanowili wznowić grę w barwach klubu. To właśnie oni są obecnie trzonem drużyny. Wysoką formę w tym sezonie możemy zawdzięczać swojemu zaangażowaniu na treningach i walce w każdym meczu przez 90 minut.

4. Jeszcze w zeszłym sezonie byłeś wypożyczony do Advitu Wiązowna. Jak oceniasz tamten okres ?

Był to dla mnie ciekawy okres. Mogłem spróbować swoich sił w innej drużynie i u innego trenera lecz koniec sezonu nie był zbyt udany, ponieważ nabawiłem się kontuzji kolana, z którą borykam się do dziś.

5. Następne spotkanie rozegracie ponownie na wyjeździe. Tym razem z zespołem, który dwukrotnie był o włos od awansu do ligi okręgowej teraz drużyna plasuje się na dole tabeli. Co powiesz o zbliżającym się meczu ?

W tym sezonie nasza liga jest nieprzewidywalna, każdy może wygrać z każdym jak pokazują nam wyniki meczów. myślę, że jeśli wyjdziemy skoncentrowani i będziemy walczyli przez 90 minut, to o wynik meczu możemy być spokojni i przywieziemy kolejne 3 punkty do Józefowa, co pozwoli nam walczyć o jak najwyższą pozycję w tabeli.