Polska U-20 w Józefowie

• autor: trex86, 2012-09-01 15:39

Już w najbliższą środę w Sulejówku reprezentacja Polski do lat 20 kierowana przez Władysława Żmudę rozpocznie zmagania w kolejnej edycji Turnieju Czterech Narodów.

Pierwszym rywalem biało-czerwonych (roczniki 92-93) będą ich rówieśnicy ze Szwajcarii. Stawkę drużyn uzupełniają młodzi Włosi i Niemcy, ale ci pierwsi rozpoczną jednak zmagania w TCN dopiero wiosną. Od niedzieli kadrowicze przebywać będą na zgrupowaniu w Otwocku, a trenować w Józefowie. Środowy mecz ze Szwajcarami zapowiada się niezwykle ciekawie i rozpocznie się o godzinie 17.

Już w niedzielę, 9 września podopieczni Żmudy zagrają na wyjeździe z Niemcami.

Kadra reprezentacji Polski U-20
Jakub Szumski (Piast Gliwice), Dominik Budzyński (Polonia Warszawa), Kamil Kamiński (Legia Warszawa), Michał Nalepa (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Jakub Kiełb (Tur Turek), Szymon Drewniak (Lech Poznań), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa), Piotr Piekarski (GKS Bełchatów), Bartosz Bereszyński (Lech Poznań), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Julien Tadrowski (Arka Gdynia), Krzysztof Kopciński (Znicz Pruszków), Adam Pazio (Polonia Warszawa), Dominik Furman (Legia Warszawa), Kacper Przybyłko (1.FC Köln, Niemcy), Hubert Kotus (Ruch Chorzów), Michał Kołodziejski (Ruch Chorzów), Maciej Bobek (Olimpia Elbląg)

źródło: pilkanozna.pl / pzpn