JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 4:2 KS PUZNÓWKA
BRAMKI: Trzaskowski x2, Grotte, samobój
Klasa A 2011/2012, grupa: Warszawa II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Grom Lipowo | 26 | 58 | 19 | 1 | 6 | 94-40 | 12 | 0 | 1 | 59-19 | 7 | 1 | 5 | 35-21 | ||||||
2. | AON Rembertów (Warszawa) | 26 | 55 | 18 | 1 | 7 | 89-34 | 9 | 1 | 3 | 51-16 | 9 | 0 | 4 | 38-18 | ||||||
3. | Sokół Celestynów | 26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 59-31 | 9 | 1 | 3 | 36-13 | 6 | 3 | 4 | 23-18 | ||||||
4. | Bór Regut | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 51-37 | 6 | 3 | 4 | 30-21 | 7 | 2 | 4 | 21-16 | ||||||
5. | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 52-38 | 6 | 4 | 3 | 31-19 | 6 | 1 | 6 | 21-19 | ||||||
6. | Wisła Dziecinów | 26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 48-61 | 5 | 2 | 6 | 24-31 | 6 | 0 | 7 | 24-30 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-3 |
7. | Burza Pilawa | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 37-56 | 6 | 4 | 3 | 21-22 | 3 | 4 | 6 | 16-34 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-5 |
8. | Advit Wiązowna | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 46-47 | 7 | 1 | 5 | 29-21 | 2 | 6 | 5 | 17-26 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
9. | Watra Mrozy | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 41-50 | 6 | 0 | 7 | 22-23 | 4 | 4 | 5 | 19-27 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
10. | Fenix Siennica | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 44-49 | 3 | 4 | 6 | 17-22 | 6 | 0 | 7 | 27-27 | ||||||
11. | Józefovia II Józefów | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 47-62 | 4 | 2 | 7 | 21-29 | 4 | 2 | 7 | 26-33 | ||||||
12. | Wisła Maciejowice | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 45-89 | 5 | 2 | 6 | 26-39 | 3 | 1 | 9 | 19-50 | ||||||
13. | KS Puznówka 1996 | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 54-91 | 6 | 1 | 6 | 33-37 | 1 | 2 | 10 | 21-54 | ||||||
14. | PKS II Radość (Warszawa) | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 44-66 | 4 | 3 | 6 | 18-21 | 2 | 2 | 9 | 26-45 |
Kolejka 26 - 9-10 czerwca |
Józefovia II Józefów | 4-2 | KS Puznówka 1996 | 10 czerwca, 15:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 0-3 | AON Rembertów (Warszawa) | 9 czerwca, 17:00 |
Watra Mrozy | 2-4 | Wisła Maciejowice | 10 czerwca, 15:00 |
w Cegłowie | |||
Burza Pilawa | 3-1 | PKS II Radość (Warszawa) | 10 czerwca, 15:00 |
Grom Lipowo | 6-2 | Advit Wiązowna | 10 czerwca, 15:00 |
w Miętnem | |||
Wisła Dziecinów | 3-2 | Fenix Siennica | 10 czerwca, 15:00 |
Bór Regut | 1-1 | Sokół Celestynów |
dzisiaj: 147, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 776
statystyki szczegółowe