Sparing

KS RASZYN 0:6 (0:2) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

więcej w rozwinięciu

BRAMKI: Zdzieszyński   , Kucharski , Grotte , Hrycajewski

SKŁAD: Lipczyński - Ślusarczyk  (46' Trzaskowski), Poszalski  (60' Guz), Guz  (46' Żółkowski), Michalczuk  (46' Rosiński) - Rokicki, Hyliński  (30' Góral), Warakomski  (46' Hrycajewski) - Graff  (28' Grotte)  (70' Michalczuk), Sadowski  (46' Zdzieszyński), Kucharski  (70' Warakomski)

NIEOBECNI: Sędek, Rękawek, Krupiński, Szymański, Białek, Hermanowski, Citkowski

OCENA:

Oczywiście cieszymy się ze zwycięstwa, które mogło być zdecydowanie bardziej okazałe. Po raz kolejny szwankuje jednak skuteczność. Dzisiaj w przebiegu całego spotkania stworzyliśmy sobie ponad 15 sytuacji strzeleckich. Mamy nad czym pracować , współczynnik skuteczności powinien być wyższy. Najbardziej jestem zadowolony z jakości gry, znowu byliśmy stroną dominującą. Przez cały mecz narzuciliśmy swój styl co zaowocowało wieloma okazjami do strzelenia bramki. Niektóre rozgrywane przez Nas akcje były na bardzo wysokim poziomie i to jest powód do zadowolenia. Zespół cały czas się rozwija, jest na wyższym poziomie niż jesienią. Józefovia to dzisiaj drużyna z charakterem, mająca swój unikalny pomysł na grę. Oczywiście wymaga to sporego wysiłku od zawodników, ale widać, że drużynie to pasuje. W dzisiejszym meczu lepiej funkcjonowała komunikacja między poszczególnymi formacjami, z czym mieliśmy wcześniej małe problemy.

Naszą dominacja była widoczna, kiedy grając w 10-ciu ( drobny uraz Daniela ) przez ostatnie 15 minut potrafiliśmy kilkakrotnie zagrozić bramce rywali.

Tak naprawdę to z trudem można doszukać się słabych elementów. Problemem są tylko dwie kontuzje, mam nadzieję, że niegroźne i zarówno Alek Graff jak i Michał Hyliński szybko wrócą do treningów.

W spotkaniu z Raszynem na szczególne wyróżnienie zasłużył Robert Rokicki- najlepszy zawodnik meczu oraz Daniel Zdzieszyński i Marcin Hrycajewski. Cieszę się, że Hrycaj powoli zaczyna wykorzystywać swój potencjał, chociaż dzisiaj wykorzystał tylko 1 z 4 tzw. „Setek” . Dużo spokoju do gry zespołu w defensywie wprowadził również Hubert Lipczyński.

G.Sitnicki