Remis w Wołominie.

• autor: Dynski, 2012-01-30 21:40

W pierwszym zimowym sparingu Józefovia zremisowała z IV ligowym Huraganem Wołomin 3:3.

Galeria zdjęć

sparing-huragan-wolomin-jozefovia-jozefow-3006017.jpg sparing-huragan-wolomin-jozefovia-jozefow-3006018.jpg sparing-huragan-wolomin-jozefovia-jozefow-3006019.jpg

herb Huragan Wołomin 3:3 herb Józefovia Józefów
Huragan Wołomin   Józefovia Józefów

HURAGAN WOŁOMIN 3:3 (1:2) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: Góral , Warakomski , Zdzieszyński

SKŁAD: Lipczyński  (65' Sędek) - Ślusarczyk  (46' Trzaskowski), Guz, Żółkowski, Michalczuk  (65' Borowski) - Rokicki, Góral  (70' Warakomski), Warakomski  (46' Hrycajewski) - Grotte  (46' Rosiński), Zdzieszyński  (46' Sadowski), Kucharski  (70' Grotte)  (82' Zdzieszyński)

OCENA:

Jestem zadowolony z postawy zespołu tym bardziej, że nie mogliśmy skorzystać z usług aż 8 zawodników! Szczególnie w pierwszej połowie nasza gra wyglądała naprawę imponująco.
Zawodnicy wykonali założenia taktyczne co najmniej poprawnie co spowodowało, że drużyna gospodarzy była bezradna przy wyprowadzaniu piłki. Brakowało jednak z naszej strony dokładności w ostatnim, otwierającym podaniu. Pierwsze 45 minut było okresem naszej dominacji, cieszę się, że zespół narzucił swój styl gry z tak trudnym rywalem. Oczywiście można przyczepić się do skuteczności, ponieważ z 7 doskonałych sytuacji ( Zdzieszyńskiego, Kucharskiego, Górala, Warakomskiego ) wykorzystaliśmy tylko dwie, tracąc gola przy nieudanej próbie gry na spalonego. Druga odsłona zaczęła się od naszych …znowu niewykorzystanych okazji ( Góral, Kucharski, Rosiński) . Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego do 60 minuty nie wygrywaliśmy różnicą 4 bramek. Niestety zmiany w ustawieniu i brak koncentracji zaowocował utratą przez nasz zespół dwóch bramek po kontrach Huraganu. Na szczęście determinacja i walka o każdą piłkę dały Nam bramkę strzeloną przez Daniela Zdzieszyńskiego. Podsumowując pierwszy, zimowy sparing to gra zespołu cieszy bardziej niż sam wynik. Na tym etapie przygotowań zawodnicy bardzo dobrze prezentowali się motorycznie co jest małym zaskoczeniem. Na tle wymagającego rywala z IV ligi pokazaliśmy dobrą organizację gry i widowiskowy futbol. Już dzisiaj widać, że zespół będzie silniejszy niż jesienią! Występ nowych zawodników oceniam pozytywnie, tym bardziej, że preferowany przez Nas styl gry znacząco różni się od tego jakim grali w poprzednich swoich drużynach. Jestem przekonany, że Hubert, Filip, Kazik i Kamil będą dla Nas dużym wzmocnieniem. Czekamy również na powrót rekonwalescentów.

Trener Grzegorz Sitnicki

herb Józefovia Józefów Prezentacja graficzna składu drużyny Józefovia Józefów