JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 3:2 (2:0) PKS RADOŚĆ
więcej w rozwinięciu
3:2 | ||
Józefovia Józefów | PKS Radość | |
Józefów |
BRAMKI: Zdzieszyński , Krupiński , Kucharski
SKŁAD: Rękawek - Trzaskowski, Żółkowski, Guz (Białek) (Hrycajewski), Michalczuk - Graff, Warakomski, Rokicki, Hyliński (Kucharski), Krupiński (Hermanowski) - Zdzieszyński
REZERWA: Szymański
Kolejka 13 - 22-23 października |
Drukarz Warszawa | 4-1 | Gwardia Warszawa | 22 października, 11:00 |
Mazur Radzymin | 2-4 | Victoria Zerzeń (Warszawa) | 22 października, 15:00 |
Wilga Garwolin | - | Start II Otwock | 23 października, 15:00 |
Józefovia Józefów | 3-2 | PKS Radość (Warszawa) | 22 października, 12:30 |
KS Wesoła (Warszawa) | 1-2 | Legionovia II Legionowo | 22 października, 12:15 |
Promnik Łaskarzew | - | Bóbr Tłuszcz | 23 października, 15:00 |
Mazur II Karczew | - | Dolcan II Ząbki | 23 października, 15:00 |
Legion Warszawa | 3-4 | Sokół Serock | 22 października, 11:00 |
Kolejka 14 - 29-30 października |
Gwardia Warszawa | - | Sokół Serock | |
Dolcan II Ząbki | - | Legion Warszawa | |
Bóbr Tłuszcz | - | Mazur II Karczew | |
Legionovia II Legionowo | - | Promnik Łaskarzew | |
PKS Radość (Warszawa) | - | KS Wesoła (Warszawa) | |
Start II Otwock | - | Józefovia Józefów | |
Victoria Zerzeń (Warszawa) | - | Wilga Garwolin | 30 października, 12:30 |
na boisku Drukarza | |||
Drukarz Warszawa | - | Mazur Radzymin |
Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Warszawa I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Wilga Garwolin | 13 | 33 | 10 | 3 | 0 | 43-14 | 6 | 0 | 0 | 21-6 | 4 | 3 | 0 | 22-8 | ||||||
2. | Józefovia Józefów | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 38-11 | 5 | 1 | 0 | 17-4 | 5 | 0 | 2 | 21-7 | ||||||
3. | Victoria Zerzeń (Warszawa) | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 32-21 | 5 | 0 | 2 | 16-9 | 4 | 1 | 1 | 16-12 | ||||||
4. | Drukarz Warszawa | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 41-24 | 5 | 0 | 2 | 30-17 | 3 | 2 | 1 | 11-7 | ||||||
5. | PKS Radość (Warszawa) | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 31-25 | 4 | 2 | 1 | 18-10 | 3 | 1 | 2 | 13-15 | ||||||
6. | Legionovia II Legionowo | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 38-24 | 4 | 1 | 2 | 23-10 | 3 | 1 | 2 | 15-14 | ||||||
7. | Bóbr Tłuszcz | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 20-17 | 4 | 2 | 1 | 13-6 | 2 | 1 | 3 | 7-11 | ||||||
8. | Legion Warszawa | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 35-29 | 2 | 1 | 3 | 13-15 | 4 | 0 | 3 | 22-14 | ||||||
9. | Dolcan II Ząbki | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 35-31 | 3 | 0 | 4 | 18-18 | 3 | 0 | 3 | 17-13 | ||||||
10. | Sokół Serock | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 34-26 | 2 | 3 | 1 | 22-12 | 2 | 1 | 4 | 12-14 | ||||||
11. | Gwardia Warszawa | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 16-30 | 4 | 0 | 2 | 8-9 | 0 | 3 | 4 | 8-21 | ||||||
12. | Mazur II Karczew | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 21-26 | 2 | 1 | 3 | 9-6 | 2 | 1 | 4 | 12-20 | ||||||
13. | Promnik Łaskarzew | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 22-36 | 2 | 1 | 3 | 15-17 | 0 | 1 | 6 | 7-19 | ||||||
14. | Start II Otwock | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 16-54 | 2 | 1 | 4 | 11-22 | 0 | 0 | 6 | 5-32 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
15. | Mazur Radzymin | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 20-48 | 2 | 1 | 4 | 15-20 | 0 | 0 | 6 | 5-28 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-6 |
16. | KS Wesoła (Warszawa) | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 16-42 | 1 | 1 | 4 | 10-18 | 1 | 0 | 6 | 6-24 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-5 |
dzisiaj: 185, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 814
statystyki szczegółowe