BURZA PILAWA 2:1 (1:0) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW
więcej w rozwinięciu
BRAMKA: Napieraj
SKŁAD: Malczewski - Szymański, Citkowski, Rychlica, Górka (c) - Bartosiński, Witan, Napieraj, Sierpiński (46' Ślubowski) - Pijanowski
REZERWA: Piórkowski
Kolejka 7 - 1-2 października |
Burza Pilawa | 2-1 | Józefovia II Józefów | 1 października, 16:00 |
Watra Mrozy | 0-4 | Grom Lipowo | 1 października, 16:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 1-2 | Wisła Dziecinów | 1 października, 11:00 |
w Otwocku | |||
KS Puznówka 1996 | - | Bór Regut | 2 października, 16:00 |
w Trąbkach | |||
AON Rembertów (Warszawa) | 1-3 | Sokół Celestynów | 1 października, 16:00 |
Wisła Maciejowice | - | Fenix Siennica | 2 października |
PKS II Radość (Warszawa) | - | Advit Wiązowna | 2 października, 16:00 |
Klasa A 2011/2012, grupa: Warszawa II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Sokół Celestynów | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 21-10 | 3 | 0 | 0 | 13-4 | 2 | 0 | 2 | 8-6 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3-2 |
2. | Grom Lipowo | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 24-5 | 3 | 0 | 0 | 14-2 | 2 | 0 | 1 | 10-3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-3 |
3. | AON Rembertów (Warszawa) | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 18-10 | 2 | 0 | 1 | 9-4 | 2 | 0 | 2 | 9-6 | ||||||
4. | Advit Wiązowna | 6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 16-11 | 2 | 0 | 0 | 10-4 | 1 | 2 | 1 | 6-7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
5. | Burza Pilawa | 6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 9-7 | 3 | 1 | 0 | 7-3 | 0 | 1 | 1 | 2-4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
6. | Fenix Siennica | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 15-13 | 2 | 1 | 0 | 8-4 | 1 | 0 | 2 | 7-9 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
7. | Wisła Dziecinów | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 12-13 | 1 | 1 | 2 | 6-10 | 2 | 0 | 1 | 6-3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
8. | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 19-12 | 2 | 1 | 1 | 14-5 | 1 | 0 | 2 | 5-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-6 |
9. | Bór Regut | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 7-13 | 2 | 0 | 2 | 6-9 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | ||||||
10. | Watra Mrozy | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10-13 | 2 | 0 | 3 | 8-9 | 0 | 1 | 1 | 2-4 | ||||||
11. | PKS II Radość (Warszawa) | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15-18 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 1 | 0 | 3 | 12-15 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7-3 |
12. | Józefovia II Józefów | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 10-17 | 1 | 0 | 2 | 3-5 | 1 | 0 | 3 | 7-12 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
13. | Wisła Maciejowice | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8-26 | 1 | 0 | 1 | 5-9 | 1 | 0 | 3 | 3-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-6 |
14. | KS Puznówka 1996 | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 15-31 | 1 | 0 | 2 | 9-13 | 0 | 0 | 3 | 6-18 |
Kolejka 8 - 8-9 października |
Józefovia II Józefów | - | Advit Wiązowna | |
Fenix Siennica | - | PKS II Radość (Warszawa) | |
Sokół Celestynów | - | Wisła Maciejowice | |
Bór Regut | - | AON Rembertów (Warszawa) | |
Wisła Dziecinów | - | KS Puznówka 1996 | |
Grom Lipowo | - | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
Burza Pilawa | - | Watra Mrozy |
dzisiaj: 11, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 640
statystyki szczegółowe