Mecz z Advitem Wiązowna w II rundzie Pucharu Polski został odwołany. Nasza drużyna wycofała się z rozgrywek. Pozostałe wyniki w rozwinięciu.
II runda - 14 września | ||
(Losowanie - 6 września 2011 - siedziba MZPN) | ||
Do gry dołączają zespoły ligi okręgowej. |
Tajfun Brochów | 5-0 | Błonianka Błonie | 14 września, 17:00 |
Amur Wilga | 0-5 | Wilga Garwolin | 13 września, 17:00 |
Dąb Wieliszew (juniorzy) | 4-2 | Legionovia II Legionowo | 14 września, 17:00 |
nieznany ?, ?, ?, ? - Piotr Wójcik ?, Paweł Broniszewski ? | |||
KS II Łomianki | 4-3 | Ryś Laski | 14 września, 17:00 |
nieznany ?, ?, ?, ? - Kamil Sadowski ?, ?, Piotr Bałtrukiewicz ? | |||
Huragan II Wołomin | 3-1 | Bóbr Tłuszcz | 14 września, 17:00 |
GKS Dąbrówka | 1-6 | Mazur Radzymin | 13 września, 17:00 |
w Radzyminie; GKS gospodarzem | |||
Canal+ Warszawa | 2-1 | Legia Bemowo (Warszawa) | 14 września, 20:00 |
Krzysztof Przytuła 35 (k), Remigiusz Jezierski 65 - Emil Rogowski 82 | |||
na stadionie MBOPN | |||
KS Wesoła (Warszawa) | 2-5 | Drukarz Warszawa | 14 września, 17:00 |
nieznany ?, ? - Grzegorz Pytko ?, ?, Piotr Markowski ?, ?, Hubert Pokorski ? | |||
Wicher Kobyłka | 4-2 | Dolcan II Ząbki | 14 września, 17:00 |
Partyzant Leszno | 1-4 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 14 września, 17:00 |
Fenix Siennica | 3-3 | Mazur II Karczew | 14 września, 17:00 |
k. 3-4 | |||
nieznany ?, ?, ? - Marcin Wojciechowski ?, Mariusz Kopka ?, Mariusz Jesiotr ? | |||
Promyk Nowa Sucha | 2-3 | Orkan Sochaczew | 14 września, 17:00 |
Advit Wiązowna | 3-0 | Józefovia Józefów | 14 września, 17:00 |
(wo) | |||
goście wycofali się z rozgrywek | |||
FC Płochocin | 3-5 | Piast Piastów | 14 września, 17:00 |
Błonianka II Błonie | 7-2 | Naprzód Brwinów | 14 września, 17:00 |
Snajper Sośninka | 4-1 | Promnik Łaskarzew | 14 września, 17:00 |
w Miętnem | |||
UKS Borzęcin | 2-1 | Olimpia Warszawa | 14 września, 17:00 |
Tur Jaktorów | 2-1 | Milan Milanówek | 14 września, 17:00 |
Mszczonowianka II Mszczonów | 2-2 | Błękitni Korytów | 14 września, 17:00 |
k. 4-3 | |||
Sylwester Błaszczak 27, Kamil Dąbrowski 89 - Damian Kosiarek 81, 86 | |||
Rokola Otwock Wielki | 1-2 | Start II Otwock | 14 września, 17:00 |
Marcin Raszka 44 - Artur Kowalczyk ?, ? | |||
Drukarz II Warszawa | 5-4 | Gwardia Warszawa | 14 września, 17:00 |
Legia Warszawa (juniorzy) | 0-0 | Victoria Zerzeń (Warszawa) | 14 września, 19:30 |
k. 3-4 | |||
KS Teresin | 5-0 | LKS Chlebnia | 14 września, 17:00 |
Legion Pruszków | 0-3 | Przyszłość Włochy (Warszawa) | 14 września, 17:00 |
na stadionie MOS | |||
GLKS II Nadarzyn | 0-0 | Perła Złotokłos | 14 września, 17:00 |
k. 4-5 | |||
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 1-2 | PKS Radość (Warszawa) | 14 września, 17:00 |
Kamil Marczak 64 (k) - Mariusz Boniec 30 (k), Marcin Nowacki 57 | |||
w Warszawie; na stadionie PKS Radość; Vulcan gospodarzem | |||
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa | 2-3 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 8 września, 17:00 (20) |
Marcin Pawłowski ?, ? - Michał Magdzik ?, Robert Sotowicz ?, Mateusz Kosiński ? | |||
WKS Rząśnik | 1-1 | Sokół Serock | 14 września, 20:00 |
k. 5-4 | |||
Mariusz Dziczek 65 - Kazimierz Grotte 81 (k) | |||
w Serocku; WKS gospodarzem | |||
Victoria II Sulejówek | 4-3 | Legion Warszawa | 14 września, 17:00 |
Junior Ursynów (Warszawa) | 0-3 | Laura Chylice | 14 września, 17:00 |
(wo) | |||
gospodarze wycofali się z rozgrywek | |||
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) | 1-7 | Sparta Jazgarzew | 14 września, 17:00 |
Świt Warszawa | 0-0 | KS Raszyn | 14 września, 17:00 |
k. 7-8 |
III runda - 21 września | ||
Wszystkie mecze o godz. 16:30. |
dzisiaj: 9, wczoraj: 253
ogółem: 2 311 891
statystyki szczegółowe