W zaległym spotkaniu I kolejki pomiędzy Startem II Otwock a Promnikiem Łaskarzew, zwycięstwo odnieśli gospodarze wygrywając 2:1.
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia |
Dolcan II Ząbki | 3-0 | Gwardia Warszawa | 21 sierpnia, 12:00 |
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek | |||
Bóbr Tłuszcz | 1-0 | Sokół Serock | 20 sierpnia, 11:00 |
Legionovia II Legionowo | 3-0 | Legion Warszawa | 21 sierpnia, 16:00 |
PKS Radość (Warszawa) | 4-1 | Mazur II Karczew | 20 sierpnia, 17:00 |
Start II Otwock | 2-1 | Promnik Łaskarzew | 1 września, 17:00 |
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 12:00) odwołany z powodu śmierci trenera pierwszej drużyny Startu | |||
Victoria Zerzeń (Warszawa) | 0-1 | KS Wesoła (Warszawa) | 21 sierpnia, 16:00 |
Drukarz Warszawa | 0-2 | Józefovia Józefów | 21 sierpnia, 17:30 |
Mazur Radzymin | 0-5 | Wilga Garwolin | 20 sierpnia, 17:00 |
Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Warszawa I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Wilga Garwolin | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 10-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 2 | 0 | 0 | 10-0 | ||||||
2. | PKS Radość (Warszawa) | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-1 | 1 | 0 | 0 | 4-1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | ||||||
3. | Józefovia Józefów | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3-0 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | ||||||
4. | Bóbr Tłuszcz | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2-0 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | ||||||
5. | Legionovia II Legionowo | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-2 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | ||||||
6. | Mazur II Karczew | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-4 | 1 | 0 | 0 | 4-0 | 0 | 0 | 1 | 1-4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-0 |
7. | Drukarz Warszawa | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-0 |
8. | Start II Otwock | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-5 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 0 | 0 | 1 | 0-4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-5 |
9. | Dolcan II Ząbki | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-1 | 1 | 0 | 1 | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
10. | Promnik Łaskarzew | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-2 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
11. | KS Wesoła (Warszawa) | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 |
12. | Sokół Serock | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | ||||||
13. | Legion Warszawa | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-4 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | ||||||
14. | Victoria Zerzeń (Warszawa) | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-6 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | ||||||
Mazur Radzymin | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-6 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | |||||||
16. | Gwardia Warszawa | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-8 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 | 0 | 1 | 0-3 |
dzisiaj: 119, wczoraj: 2721
ogółem: 2 311 748
statystyki szczegółowe