ROKOLA OTWOCK WIELKI 6:4 (1:2) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW
Mecz odbył się w Dziecinowie
więcej w rozwinięciu
BRAMKI: Hagno x 2, Pijanowski x 2
SKŁAD: Piórkowski - Górka (c), Rychlica, Krupiński, Ślubowski - Nowak, Citkowski, Witan, Lazurek - Hagno, Pijanowski
GRALI TEŻ: A.Sierpiński, Bieńkowski, Napieraj, Podolski
REZERWA: Murawski
Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa |
I runda - 31 sierpnia |
Salos Żyrardów | 0-1 | Tajfun Brochów | 31 sierpnia, 17:30 |
Piotr Bartkowski 3 | |||
Victoria II Sulejówek | - | Grom Lipowo | 31 sierpnia, 17:30 |
Mazowsze Miętne | 2-2 | Amur Wilga | 24 sierpnia, 18:00 |
k. 5-4 | |||
nieznany ?, ? - Mariusz Cichecki ?, Michał Strzeżek ? | |||
Dąb Wieliszew (juniorzy) | 2-1 | Wisła Jabłonna | 31 sierpnia, 17:30 |
Sokół Budki Piaseckie | 1-2 | KS II Łomianki | 31 sierpnia, 17:30 |
w Teresinie | |||
Huragan II Wołomin | 10-1 | Korona Jadów | 30 sierpnia, 17:30 |
Junior Ursynów (Warszawa) | - | Jedność Żabieniec | 31 sierpnia, 17:30 |
w Żabieńcu; Junior gospodarzem | |||
KS Rzakta | 1-4 | GKS Dąbrówka | 31 sierpnia, 17:30 |
Kamil Rokicki ? - nieznany ?, ?, ?, ? | |||
Agrykola Warszawa | 0-1 | Canal+ Warszawa | 31 sierpnia, 17:30 |
Krzysztof Marciniak 67 | |||
Wisła Zakroczym | 2-4 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 31 sierpnia, 17:30 |
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) | - | Orzeł Baniocha | 31 sierpnia, 17:30 |
Wicher Kobyłka | 3-2 | Rządza Załubice | 31 sierpnia, 17:30 |
Marcin Wojda 30, Krzysztof Słomski 55, Radosław Dobrzeniecki 70 - nieznany 50, 90 | |||
Partyzant Leszno | 5-1 | KS II Raszyn | 31 sierpnia, 17:30 |
KS II Wesoła (Warszawa) | 0-1 | Fenix Siennica | 31 sierpnia, 17:30 |
Rafał Matak 73 | |||
Guzovia Guzów | 1-6 | Promyk Nowa Sucha | 31 sierpnia, 17:30 |
KS Glinianka | 0-1 | Advit Wiązowna | 31 sierpnia, 17:30 |
FC Płochocin | 2-1 | Ambra Ołtarzew | 31 sierpnia, 17:30 |
Świt II Warszawa | - | UKS II Łady | 31 sierpnia, 17:30 |
Błonianka II Błonie | 2-1 | Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 31 sierpnia, 17:30 |
Snajper Sośninka | - | Wisła Maciejowice | 31 sierpnia, 17:30 |
w Miętnem / przerwany po I połowie przy stanie 9-1; drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry | |||
Wrzos Międzyborów | 0-3 | UKS Borzęcin | 1 września, 17:30 |
w Żyrardowie | |||
Milan II Milanówek | 2-4 | Tur Jaktorów | 31 sierpnia, 17:30 |
LKS Osuchów | 2-6 | Mszczonowianka II Mszczonów | 30 sierpnia, 18:00 |
Rokola Otwock Wielki | 6-4 | Józefovia II Józefów | 31 sierpnia, 17:30 |
w Dziecinowie | |||
Drukarz II Warszawa | 4-3 | Sokół Celestynów | 31 sierpnia, 17:30 |
nieznany ?, ?, ?, ? - Radosław Rębkowski ?, Kamil Piętka ?, Daniel Sujak ? | |||
Legia Warszawa (juniorzy) | 3-1 | Dąb Wieliszew | 31 sierpnia, 17:50 |
Michał Bajdur 1, Michał Kępka 11, Kamil Kurowski 27 - Kamil Korek 44 | |||
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem | |||
Orzeł Kampinos | 1-2 | KS Teresin | 31 sierpnia, 17:30 |
Legion Pruszków | 2-1 | Passovia Pass | 31 sierpnia, 17:30 |
GLKS II Nadarzyn | 3-0 | Geriatric Warszawa | 1 września, 17:30 |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | 4-1 | SPPP 2011 Warszawa | 31 sierpnia, 17:30 |
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa | 4-1 | Niebieska Wiodąca Moc Warszawa | 31 sierpnia, 17:30 |
Bednarska Warszawa | 0-6 | WKS Rząśnik | 31 sierpnia, 20:00 |
Andrzej Akier 11, Grzegorz Abramczyk 21, 72, Łukasz Golianek 30, 38, Łukasz Zalewski 57 | |||
na bocznym boisku Polonii |
II runda - 14 września | ||
Wszystkie mecze o godzinie 17:00. |
dzisiaj: 2578, wczoraj: 46
ogółem: 2 311 486
statystyki szczegółowe