• autor: trex86, 2011-07-06 23:37

Sprostowanie nr 2

Na stronie pojawiła się niedawno informacja, iż trenerem Startu Otwock został Marcin Rzeszotek. Wiadomość była błędna, ponieważ trener Rzeszotek nie jest jeszcze oficjalnie szkoleniowcem OKSu. W rozwinięciu znajduje się wyjaśnienie Prezesa Józefovii - Cezarego Książka o sytuacji ze zmianą trenera.

Trener Marcin Rzeszotek był zatrudniony w klubie MLKS Józefovia na zasadzie Umowy Zlecenia z terminem 31.12.2011 r.

Umowa taka może być w każdej chwili rozwiazana przez zleceniodawcę, co reguluje Kodeks Pracy.
Trener otrzymał telefoniczną informację o rozwiązaniu Umowy w dniu 20.06.2011 a odpowiedni dokument znajduje się w klubie do odbioru.
Decyzja o zmianie trenera spowodowana była nawiązaniem przez niego rozmów ze Startem Otwock i trzymanie Zarządu Klubu w niepewności.
Dodatkowo od naszych zawodników doszły informacje o namawianiu ich przez trenera do gry w Starcie.

Trenerowi Marcinowi Rzeszotkowi szczerze życzę powodzenia w pracy u naszego sąsiada.
Dziękuję jednocześnie za to czego dokonał w naszym klubie.

Cezary Książek

foto: kslegionovia.pl