Drukarz Warszawa przegrał w drugim meczu barażowym o awans do IV ligi z Ostrovią Ostrów Mazowiecka aż 4:0 ! Już po 30 minutach gospodarze prowadzili 3:0 i tym o to sposobem przedstawiciel grupy ciechanowsko-ostrołęckiej awansował ligę wyżej.
Jest to dramat dla warszawskich drużyn, ponieważ z II grupy ligi okręgowej nie awansowała również Olimpia Warszawa, która uległa w drugim meczu Wulkanowi Zakrzew 1:2.
Baraże o udział w IV lidze, grupa: mazowiecka |
Finał - 18 czerwca, 22 czerwca | ||
(Losowanie - 18 stycznia 2011 - siedziba MZPN) |
Wulkan Zakrzew | 1-0 | Olimpia Warszawa | 18 czerwca, 17:00 (80) |
Tomasz Turczyk 80 | |||
w Potworowie | |||
Drukarz Warszawa | 0-0 | Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 19 czerwca, 18:00 (700) |
Zryw Sobolew | 1-2 | Amator Maszewo | 18 czerwca, 17:00 (200) |
Tomasz Włoczewski 86 (s) - Tomasz Kędzierski 27, Łukasz Linowski 85 | |||
| |||
Olimpia Warszawa | 1-2 | Wulkan Zakrzew | 22 czerwca, 17:00 (600) |
Tomasz Dąbrowski 61 - Tomasz Turczyk 4, Kamil Molga 48 | |||
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 4-0 | Drukarz Warszawa | 22 czerwca, 17:00 |
Marcin Truszkowski 5, 10 (k), 30, Arkadiusz Ciach 85 | |||
Amator Maszewo | 3-2 | Zryw Sobolew | 22 czerwca, 17:25 |
Łukasz Linowski 30, Tomasz Kędzierski 45, Arkadiusz Szarwiński 61 - Tomasz Marcińczak 10 (k), Piotr Piorun 72 | |||
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości |
Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Warszawa I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | GKP Targówek (Warszawa) | 30 | 69 | 21 | 6 | 3 | 78-34 | 11 | 3 | 1 | 42-15 | 10 | 3 | 2 | 36-19 | ||||||
2. | Drukarz Warszawa | 30 | 68 | 21 | 5 | 4 | 90-43 | 11 | 3 | 1 | 54-23 | 10 | 2 | 3 | 36-20 | ||||||
3. | Żbik Nasielsk | 30 | 63 | 19 | 6 | 5 | 96-32 | 11 | 3 | 1 | 59-16 | 8 | 3 | 4 | 37-16 | ||||||
4. | Legionovia II Legionowo | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 73-77 | 8 | 3 | 4 | 35-33 | 8 | 1 | 6 | 38-44 | ||||||
5. | PKS Radość (Warszawa) | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 87-65 | 8 | 2 | 5 | 49-27 | 7 | 3 | 5 | 38-38 | ||||||
6. | Józefovia Józefów | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 65-63 | 8 | 1 | 6 | 35-28 | 5 | 5 | 5 | 30-35 | ||||||
7. | Wilga Garwolin | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 71-59 | 8 | 3 | 4 | 43-26 | 4 | 4 | 7 | 28-33 | ||||||
8. | Legion Warszawa | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 75-67 | 6 | 2 | 7 | 35-31 | 7 | 1 | 7 | 40-36 | ||||||
9. | Mazur Radzymin | 30 | 40 | 10 | 10 | 10 | 75-79 | 8 | 3 | 4 | 48-31 | 2 | 7 | 6 | 27-48 | ||||||
10. | Dolcan II Ząbki | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 70-67 | 7 | 3 | 5 | 46-27 | 3 | 4 | 8 | 24-40 | ||||||
11. | Mazur II Karczew | 30 | 33 | 10 | 3 | 17 | 55-61 | 7 | 1 | 7 | 37-28 | 3 | 2 | 10 | 18-33 | ||||||
12. | Promnik Łaskarzew | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 54-84 | 7 | 3 | 5 | 28-27 | 2 | 2 | 11 | 26-57 | ||||||
13. | Sokół Serock | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 56-87 | 7 | 2 | 6 | 35-36 | 2 | 2 | 11 | 21-51 | ||||||
14. | Korona Góra Kalwaria | 30 | 30 | 9 | 3 | 18 | 43-69 | 6 | 2 | 7 | 26-31 | 3 | 1 | 11 | 17-38 | ||||||
15. | Wicher Kobyłka | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 48-67 | 6 | 4 | 5 | 29-25 | 2 | 1 | 12 | 19-42 | ||||||
16. | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 14 | 3 | 5 | 22 | 29-111 | 3 | 4 | 8 | 19-41 | 0 | 1 | 14 | 10-70 | ||||||
Żbik Nasielsk po sezonie przenosi się do grupy ciechanowsko-ostrołęckiej. |
Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Warszawa II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | KS Łomianki | 28 | 78 | 26 | 0 | 2 | 105-22 | 13 | 0 | 1 | 48-9 | 13 | 0 | 1 | 57-13 | ||||||
2. | Olimpia Warszawa | 28 | 56 | 18 | 2 | 8 | 55-34 | 12 | 0 | 2 | 32-11 | 6 | 2 | 6 | 23-23 | ||||||
3. | Orkan Sochaczew | 28 | 54 | 17 | 3 | 8 | 70-42 | 11 | 2 | 1 | 53-16 | 6 | 1 | 7 | 17-26 | ||||||
4. | Przyszłość Włochy (Warszawa) | 28 | 47 | 14 | 5 | 9 | 70-47 | 9 | 3 | 2 | 40-14 | 5 | 2 | 7 | 30-33 | ||||||
5. | Perła Złotokłos | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 54-35 | 8 | 3 | 3 | 30-16 | 6 | 1 | 7 | 24-19 | ||||||
6. | KS Raszyn | 28 | 44 | 13 | 5 | 10 | 60-51 | 10 | 2 | 2 | 39-21 | 3 | 3 | 8 | 21-30 | ||||||
7. | Milan Milanówek | 28 | 42 | 12 | 6 | 10 | 55-40 | 8 | 1 | 5 | 37-20 | 4 | 5 | 5 | 18-20 | ||||||
8. | LKS Chlebnia | 28 | 38 | 11 | 5 | 12 | 48-57 | 7 | 3 | 4 | 23-22 | 4 | 2 | 8 | 25-35 | ||||||
9. | Legia Bemowo (Warszawa) | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 52-48 | 7 | 1 | 6 | 32-20 | 4 | 3 | 7 | 20-28 | ||||||
10. | Piast Piastów | 28 | 36 | 10 | 6 | 12 | 45-61 | 7 | 4 | 3 | 33-19 | 3 | 2 | 9 | 12-42 | ||||||
11. | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 28 | 34 | 9 | 7 | 12 | 47-51 | 5 | 3 | 6 | 23-25 | 4 | 4 | 6 | 24-26 | ||||||
12. | Naprzód Brwinów | 28 | 32 | 10 | 2 | 16 | 41-61 | 7 | 1 | 6 | 28-26 | 3 | 1 | 10 | 13-35 | ||||||
13. | Błonianka Błonie | 28 | 30 | 10 | 0 | 18 | 35-52 | 5 | 0 | 9 | 17-22 | 5 | 0 | 9 | 18-30 | ||||||
14. | Naprzód II Zielonki | 28 | 24 | 7 | 3 | 18 | 29-70 | 4 | 2 | 8 | 14-31 | 3 | 1 | 10 | 15-39 | ||||||
15. | Skra II Obory | 28 | 5 | 1 | 2 | 25 | 23-118 | 1 | 2 | 11 | 15-53 | 0 | 0 | 14 | 8-65 |
dzisiaj: 2529, wczoraj: 46
ogółem: 2 311 437
statystyki szczegółowe